Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 7 hónapja csal a férjem le is...

7 hónapja csal a férjem le is feküdt a lánnyal, és azt mondja, hogy szereti. Miért? Nem tudja. De velem szeretne maradni

Figyelt kérdés
16 évet ki lehet törölni vagy nem, mit tegyek?
2011. dec. 14. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nah én már régen ott hagytam volna!16 év sok idő és gondolom sok szép régi közös emléék van!!De megcsaaaaalt!!könyörgöööm!!Hagyd ott és uralkodj te fölötte,várd ki azt mig a lábaid előtt csúszik és könyörög hogy visszamehessen hozzád!
2011. dec. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha van mit veszítened akkor át gondolnám a helyedbe,de ha nincs akkor mért tűrnéd el ezt a meg csalást ez már házasság nem egy kapcsolat hol ki lehet lépni és ennyi itt már többröl van szó 16 év és ha plusz szereti a csajt simán ki penderiteném nem ezt érdemled és ezt már nem lehet helyre hozni hogy meg csalt ennyi év után.még kezdhetsz új életet és könnyebb lesz,nem pedig egy olyan férfival élni ahol semmibe vette házasságotokat a 16 évet azt hogy szereted és még másikat szeret hát akkor húzzon oda,te meg ha szenvedsz ettől valamedig utána már könnyebb lesz.sok sikert de ne fogad vissza mert utána nehezebb lesz!
2011. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben összepakolnék egy nagy bőröndbe, és a lány kezébe nyomnám a cuccát azzal, hoyg félévet bírjanak ki együtt. Mosson, főzzön, takarítson rá. Ha bevállalja, és kibírják a félévet, akkor sajnos nincs mit mondani.

De erős a gyanúm, hogy vagy túl fiatal a csaj egy ilyen lépéshez, vagy nem is gondolkodott még ilyenen (és megrémülne), vagy ha rááll, akkoris megunná félév alatt.

2011. dec. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.


nem hiszem, hogy egy szeretőnek beálló csajnak az a vágya, hogy feleséget játszon az újdonsült pasijával.

2011. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!