Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek úgy hogy...

Mikor éreztétek úgy hogy szeretnétek már családot?

Figyelt kérdés

Pl ahogy a keresztanyám gyerekeivel vagyok (3 és 5 évesek) sokszor úgy érzem hogy olyan jó lenne már ha nekem is lennének "ilyenjeim". A mindennapos kis csodákat megélni, sétálni velük, nézni ahogy nőnek, látni a fejlődésüket, nevelgetni, ellátni stb.

Mikor jött el nálatok ez az érzés?


2011. dec. 12. 17:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg úgy jó lenne már valakihez tartozni.
2011. dec. 12. 17:58
 2/11 anonim ***** válasza:

21 eves vagyok es tobb mint 3 eve vagyunk egyutt a parommal, ha tehetnenk mar most csaladot alapitanank!! :)


Viszont ez nem igy mukodik. En meg csak most fejezem be a sulit, ez az utolso evem, a baratom mar akar apuka is lehetne hiszen 27 eves, 5 eve dolgozik, ugy gondolom megerett az apa szerepre. :)


Nalunk az elsodleges szempont, hogy az anyagi biztonsagot megteremtsuk, mar amennyire a mai vilagban erre lehetoseg van.. Utana majd johet a mi kis csoppsegunk, kb 3-4 ev mulva tervezzuk. :)

2011. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, az kimaradt, hogy mindig is rajongtam a gyerekekert, kb 11 eves lehettem amikor a szomszedban kisbaba szuletett, akkor mar volt egy olyan erzesem, hogy majd en is szeretnek egyszer gyermeket :)
2011. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 LadyLee ***** válasza:

Világ életemben úgy képzeltem, hogy az egyetemen megtalálom életem párját, akivel a diploma megszerzése után összeházasodunk és még 20-on évesen nekilátok gyerekeket szülni és meg sem állok 3-ig. Persze mellette amennyit lehet dolgoznék is, mert a hivatásomat is szeretem. :)


Na ehhez képest ebből csak a munka része valósult meg, 27 éves vagyok és egy viszonylag friss kapcsolatban, szóval eléggé esélytelen, hogy 30 éves korom előtt a családalapítás bekövetkezzen. Sokszor érzem úgy, hogy lemaradok valamiről és "késésben" vagyok - pláne, hogy anyámék is rágják a fülem (anyu kb. 23 évesen már anyuka volt).


De ezt dobta a gép, valójában nem panaszkodhatok, szép életem van, jó munkám, barátaim, stb. Aminek meg kell történnie, az úgyis megtörténik.


Mindenesetre 18-19 évesen tuti nem egészen így képzeltem el magam 27 évesen.

2011. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én 18 évesen akartam gyereket az akkori szerelmemtől. szerelemből.

most 30 évesen nem akarok mert már csak az anyagi csődöt látom benne.

2011. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Családot akkarsz vagy cuki kis babákat?
2011. dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19 évesen, mikor megtaláltam életem szerelmét, de már közel van amikor családot alapíthatunk 1-2 év múlva.
2011. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24évesen jött a gyereket kell szülnöm érzés,25évesen fogalmaztam meg h kire vágyok,mire vágyok,5hónap múlva felhívott az első szerelmem,3év múlva született meg a lányunk.Bennem is volt már a jajj lemaradok vmiről érzés,de igenis kellettek az addigi tapasztalatok és élmények h most ne azt érezzem h lemaradok vmiről/kimaradok vmiből míg babázok.Mert bizony a babázás amellett h rengeteg örömöt ad,sok felnőtt élménytől elvág.
2011. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19évesen ismertem meg a párom.20évesen kezdtem igazán a családalapitáson gondolkodni.

22évesen vágtunk bele(párom akkor 26volt)akkor kezdtünk el probálkozni a babával.27évesen szültem.nagyon nem igy terveztünk de igy sikerült.

2011. dec. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én szüleim akkor váltak el, amikor én 4éves voltam. Ezért mindig hiányzott az hogy együtt legyen a család.

Kb 16évesen kezdett el érdekelni, hogy családot szeretnék, babákat, egy szeretni tudó férfit, aki törödik velem. Most majdnem 18vagyok. De nehéz egy ilyen pasit/férfit találni. Sajnos a legtöbben (még)csak szórakozni szeretnének, vagyis az ilyen fiatalok. :(

2011. dec. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!