Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Időhiány miatt szakítani?

Időhiány miatt szakítani?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy valaki az időhiány miatt szakít, vagy ez csak kifogás?

2011. dec. 10. 07:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha már arra sincs idő, akit igazán szeretünk és közel áll hozzánk, akkor el kell azon gondolkodni, hogy melyek a valóban fontos dolgok az életben.

Magamból kiindulva, akit igazán szeretek, arra mindig, minden körülmények között jut időm, még ha csak egy szó erejéig is, de éreztetem vele, hogy számomra értékes.

2011. dec. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az időhiányt sokféleképpen értelmezhetjük, és ha valóban erről beszélünk,orvosolható más figyelmességekkel. Az én kapcsolatomban sincs sok időnk egymásra a párommal, ő sikeres a munkájában, örömmel dolgozik, és nagy a felelőssége, én pedig tanulok, kezdődik a vizsgaidőszak 1-1 óra kiesés akár bukást jelent,de lelkiismeretfurdalást mindenképp. Mégis működik, mert naponta többször beszélünk, sms-eket váltunk, és az együtt töltött időt tartalmasabban próbáljuk megélni. Ez csak a két fél hozzáállásán múlik, és némi tolerancián.
2011. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!