Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Időhiány miatt szakítani?

Időhiány miatt szakítani?

Figyelt kérdés
Létezik olyan hogy valaki az időhiány miatt szakít, vagy ez csak kifogás?

2011. dec. 10. 07:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%

A partnertől függ. A mai lányok csak úgy tudnak elképzelni egy kapcsolatot,hogy a partnerük állandóan velük foglalkozik,órákat telefonál stb.

Ebben a szituban elképzelhető. Ha a partnernek kevés az ideje,akár tanulás,akár munka miatt,akkor az nyilvánvalóan a jövő szempontjából fontosabb,mint a sűrű együttlét. Ezért a lány szakít.

2011. dec. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Fordítva van, a fiú szakít a lánnyal időhiányra hivatkozva. Hogy nem tud vele annyit foglalkozni, törődni stb...
2011. dec. 10. 07:34
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
szerintem kifogás
2011. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
Ebben az esetben a fiúnak fontosabb a célja,mint ez kapcsolat.
2011. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is így van, de tagadja, mert állítólag szeretne több időt velem tölteni, de valami mindig közbejön.
2011. dec. 10. 07:58
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Volt ilyen ismeretségem. Nem csúfolom kapcsolatnak, nem is tartott sokáig. Miután megismerkedtünk, soha nem ért rám, mindig rohannia kellett, mindig dolgoznia kellett, amit meg kellett értenem, aztán munka utána a családjával kellett lennie, a szülőknek, testvéreknek segíteni, mert ő volt a legnagyobb fiú a családban, ezt is meg kellett értenem, aztán neten beszélgetni se volt ideje, mert mindig a kisebbeknek vagy a szülőknek kellett a gép, ezt is meg kellett értenem, nekem mindig, mindent meg kellett értenem (így fogalmazott). Eljönni hozzám sem volt ideje természetesen. Aztán egyszer csak ráért hozzám eljönni, mint ahogy akkor kiderült: azért, hogy szakítson. Az okát kérdeztem: nemcsak időhiány, hanem ő legalább egyenes volt és bevallotta: nem szeret eléggé.


Úgyhogy be is bizonyosodott, amit addig is sejtettem: időhiány=nem szeretlek

Ugyanis az ember, pláne egy férfi arra ér rá, amire akar. Még munkából is lehet 1 db sms-t küldeni néha, hogy gondolok rád, stb. A kifogások keresése, halmozása nagyon nagy jel arra, hogy nem szeret az illető.

2011. dec. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Időhiány miatt? Pfff hülyeség. Ha elfoglalt is vagyok, akit szeretek, arra szakítok időt...én legalábbis.


29/F

2011. dec. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek veletek. Szerintem ez a szakítás egyik gerinctelen módja.
2011. dec. 10. 09:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kapcsolat, mint partnerfüggő. Ha valaki úgy látja, hogy ezt a kapcsolatot sokáig fent akarja tartani, mert a jövője részét képezi, akkor mindenképp szakít időt a másikra és a kapcsolatukra. Az első válaszolót kiegészíteném annyival, hogy csak a mai lányok EGY RÉSZE ilyen. Az kapcsolatfüggőség. Mindegy, ki, csak foglalkozzon velem. Az szeretet és szerelem, mikor tudjuk, hogy nem ér rá a másik állandóan, de kitartunk mellette - ha látjuk, hogy ő is mellettünk.
2011. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyik exem szakitott velem erre hivatkozva,hogy suli és meló mellé nem férek be.akkor már 2 éve jártunk.Nehezen,de elengedtem.Fél év múlv visszakönyörögte magát.Visszafogadtam.Egy nőgyógyászati vizsgálaton derült ki hogy nem időhiány,hanem más nő maitt nem volt neki ideje,vagy inkább kedve.Szerencsére csak gyorsan orvosolható dolgot kaptam el.

azóta se köszönte meg a módját annak ahogy kitettem:D

2011. dec. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!