Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csavarják apám fejét, tehetek...

Csavarják apám fejét, tehetek valamit?

Figyelt kérdés
először arra gondoltam, hogy megölöm, de utána arra hogy előtte megkínzom... de végül győzött a józan ész, és csak szimplán agyonverném. huszonéves csitri, ráadásul tájszólásos paraszt. azt mondogatja hogy szereti őt, de miközben anyámat ingerelte hallottam a hangján, hogy nem is szereti igazán (telefonon dumáltak, csak jó a hallásom). az ilyenekkel nem lehet jól kicseszni? semmi olyasmit nem követnek el, ami büntetendő?
2011. dec. 9. 18:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
lehet kicsit rosszul fogalmaztam. apám velünk marad, de az a genyó nem képes minket békénhagyni, és nem akarja feladni. azért nem hibáztatom őt mert tudom hogy szeret minket, csak... kiborultam egy kicsit és ezért írtam ilyesmit. javítok inkább: hogyan tudnánk véglegesen lerázni? mi jól megvagyunk együtt, és nem akarom hogy tovább zaklasson minket
2011. dec. 9. 19:40
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, apád csalja anyádat és erről a huszonéves csaj tehet... A kedves szüleid tehetnek erről a helyzetről, akik elrontották a házasságukat. A csaj teljesen mellékes, ő csak eredménye ennek az egésznek.
2011. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nos nem tudom... ha egy év múlva huszonéves csitrivé avanzsálok (a tájszólás már megvan) akkor sem csavargatnám senki fejét se jobbra, se balra... főleg nem házas emberekét, tetszik érteni?


Komolyabbra fordítva a szót, a csitri is hibás, de apukád is. És ha apukád nem akar ennek gátat szabni, akkor ez folytatódni fog, ha tetszik, ha nem. Itt nem nagyon tudsz tenni semmit.

2011. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy zavar ez a dolog téged, mint a szüleid gyerekét.

De hidd el nem éri meg beleavatkozni, mert minden háttérinformációt ugy sem tudsz, és végül ugyis csak te maradnál a sz@rban.

2011. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2011. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!