Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik országot ajánlanátok?

Melyik országot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék elköltözni Magyarországról.

Angolul nagyon jól tudok beszélni, ls majd ha bejutok egyetemre, akkor spanyolul fogok tanulni. Melyik országban lehet jól megélni, rendes munkával?


És fontos szempont az is, hogy utálom a hideget, ezért inkább melegebb éghajlatú helyre mennék, de ez nem egetrengető dolog, csak megemlítettem.


Én Írországban és Spanyolországban gondolkoztam. Angliába nem megyek, mert nem szeretem az angolokat.


2011. dec. 8. 18:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Én Írországban élek..Csak ajánlani tudom,főleg ha van egy jó és keresett szakmád,akkor könnyen kapsz munkát.

Valaki írta,hogy az írek,nem külömebbek az angoloktól.

7 éve élek itt,a párom egy olyan cégnél dolgozik ahol elég sok angol van,és több európai országbóll való emberke.

De az angoloknál és a franciáknál nincs bunkóbb.

Az írek kedvesek,segítőkészek.

De az időjárás néha tragikus,és ezt figyelembe kell venni.

Nagy hidegek télen sincsenek,-6 volt eddig a leghidegebb mióta itt élek,de mi délen lakunk.Inkább párás az időjárás,és van hogy hetekig nem látni a napot.de megszokható,én pl. mindig beteg leszek,ha Magyarországon vagyok,akár nyár van akár tél,már nem bírom az ottani klímát.

Ha számít az időjárás,akkor Spanyolországot mondanám inkább.

2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

MElyek a keresett állások Írországban?

2011. dec. 8. 18:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Mit fogsz tanulni?
2011. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szociális munkás, gyógytornász, vagy gyógyszerész leszek.

A felvételitől függ.

2011. dec. 8. 18:58
 15/19 anonim ***** válasza:
76%
Huh, hát remélem, összejön a gyógyszerészet, az az egyetlen a három közül, ami biztos egzisztenciát jelent, és kb. az egész világon. Csak a nyelvtudásod legyen nagyon penge (szaknyelv is).
2011. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Én vagyok az írországi válaszoló..

Ha ezt elvégzed akkor,nyert ügyed van..mert ezeket nagyon keresik.


[link]

itt a szakmák/munkák melletti számokból látszik mire van igény inkább.IT-s ember az tuti mindig kell.Call center,Markeing,Support,stb.

Ha jól beszéled a nyelvet,és esetleg van egy jó szakmád is mellé.Nyert ügyed van itt.

2011. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%

Itt pl. nem csak gyógyszerészként hanem szociális munkásként is jó pénzt lehet keresni.Egy ismerős kb. egy éve jött ki szoc.munkásként 15 euró/órát kapott tavaly kezdőként és egyéb juttatások vannak általában plusszban.

A párom call centeres 11 euro/óra a bére 10 órás melója van heti 4 nap dolgozik,de félévente bónusz.

Szóval a szociális munkást és a gyógytornászt sem szabad lebecsülni,ITT.Bár kitudja máshol kiket keresnek.

2011. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon a munkanélküliség jóval magasabb, mint 20%.

Ugyanakkor a spanyolokat nem ajánlom, ott sem igazán rózsás a helyzet. Olaszország fényévekkel jobb.

2011. dec. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

13:50

"Magyarországon a munkanélküliség jóval magasabb, mint 20%."


Ez hogy jött ki? Ránézésre?

2011. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!