Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt és miért...

Miért érzem azt és miért félek annyira mostanában attól hogy elveszítem a páromat? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon közel állunk egymáshoz és nagyon egy hullámhosszon vagyunk ő az életem a mindenem ennyire még senkit nem szerettem ezt kimerem jelenteni.sokszor gondolok arra hogy nélküle egy nulla lennék és az életem egy szürkeség lenne,hogyan tudnám ezeket a gondolatokat kiűzni a fejemből?Egyszerűen csak gyenge vagyok vagy mi?
2011. dec. 7. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy gyenge, csak függőségbe kergeted magad.
2011. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem gyenge, csak nagyon-nagyon szerelmes. Ami szép.

Ugyanakkor vigyázz, mert ez rosszul is elsülhet. Attól, hogy nagyon szereted a párod, még nem szabad azt gondolnod, hogy nélküle nulla lennél. Mert ez nem igaz, valószínűleg ő sem lenne veled, ha nem tartana Téged - mint egészséges, egész, önálló ember - értékesnek.


Vigyázz, mert ezek a negatív gondolatok a kapcsolatodra is negatívan hatnak: épp azt éred el vele, amitől tartasz.


Úgyhogy szedj fel magadra egy kis önbizalmat, járj el a barátaiddal is külön, hogy lásd: nélküle is megállsz a lábadon! A párod értékelni fogja, hogy csak úgy árad belőled az önbizalom :)

Hajrá!

2011. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor voltak ilyen vízióim, mikor még tudatosan nem ébredtem rá, hogy menthetetlen a kapcsolat. (Mondjuk megbántott régebben, és egyszerűen nem tudtam túltenni magam rajta.) Legkésőbb fél évvel rá már agyban is tudtam, csak az volt kérdéses, meddig húzom-halasztom a szakítást.

Ha igazam lesz (ne adja ég), akkor figyelj oda a következőnél erre.

Ha nem, és jól működik minden, akkor pedig szokj le erről, akár pszichiáter segítségével is, mert ez fogja meggyilkolni a kapcsolatot, legalábbis a te irányodból.

Egyébként mindenkinek van az életben 4-5 halálos szerelme, de mindegyiket túléli. Fel a fejjel.

2011. dec. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt ilyen velem is..... átgondoltam a dolgokat, leültünk és megbeszéltük.... Megható volt. Utána minden szépen alakult, esküvő és baba.

De 2 hónapja meghalt...... :((((

Utólag azt gondolom, lehet hogy ezt éreztem már 2 évvel ezelőtt.

2011. dec. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!