Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem a baratom anyukaja...

Szerintem a baratom anyukaja tul sokat kolt ram. Vagy nem?

Figyelt kérdés
Ma voltunk ekszer es asvanykiallitason. Mondom nem veszek semmit, csak kicsit megorvendeztetem a szemem, erre baratom anyukajatol kaptam egy nagyon szep magneses karkotot.Most a csizmam parja tunt el..nem kolt ram egy kicsit sokat? Az oke hogy imad, meg ilyenek, de eleve nem jo az anyagi helyzetuk. Szerintetek mit tegyek? Vagy ne tegyek semmit? 18/L
2011. dec. 5. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szívesen teszi és ez neki nem megterhelő anyagilag, akkor szerintem ne problémázz ezen.
2011. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hová tűnt a csizmád párja?
2011. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Halvany lila dunsztom hova lett a csizmam.. buztos most tomkod bele csokikat. Hat max 1000 ft nem megterhelo neki, de en nembirom ha ajandekot kapok. Adni jobban szeretek. Orulok neki, hogy elfogadott, csak nem keres sokat, es ezert kicsit szegyellem h a 2 gyerek mellett engem is megajandekoz..
2011. dec. 5. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajándékozd meg te is.
2011. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos aranyos nő az "anyósod". :)
2011. dec. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!