Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam újabban sokat dörzsöli...

Kisfiam újabban sokat dörzsöli a szemét, meg az orrát és lehet furán hangzik, de ilyenkor mintha mérgelődne is közben. Mitől lehet ez? Nem allergia szerintem 5 hónapos kisfiú anyukája

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is mindig ezt csinálja. Ő így jelzi, hogy álmos és szeretne aludni.
2009. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fickóm is ezt csinálja amikor álmos :)
2009. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az én 5 hónapos fiacskám is ezt csinálja. :) amikor felébred és amikor közeleg az alvás akkor gyakrabban
2009. jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hihi ez a dühös pofi nem? nem szokott közben még kicsit fújtatni is neked? :) Enyém is csinálja és más velünk egykorúak is, de nálunk nem függ össze az alvással, inkább a fogzással járó viszketésre gyanakszunk, de van hogy csak úgy mindentől függetlenül is csinálja:)
2009. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is a legutóbbira gyanakszom, mivel sokszor aktív időszakában csinálja, nem amikor fáradt.
2009. jan. 12. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem majd' 3 hónapos a kislányom, nagyon vidám, mosolygós kisbaba, de ha álmos, fáradt, ugyanezt csinálja!!! Teljesen bemérgesíti magát! Ilyenkor énekelek neki és simizem a fejét az ágikóban és így ellazul és elalszik.
2009. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálja ezt az 5 hónapos kisfiam, mikor tele a nózija ilyenkor tudom, hogy ki kell szívni neki.
2009. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!