Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben az esetben?

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal egy internetes oldalon keresztül. Nem társkereső oldal, figyelmes lettem egy postjára, utána nem sokkal msn címet váltottunk és azóta is ott beszélgetünk napi rendszerességgel. Eszem ágában sem volt, hogy nőként nézzek rá, el is hessegettem a gondolatot mindig, ha esetleg felvetődött. Ugyanis 10 évvel fiatalabb nálam és kb 300 kmre él tőlem. Mondjuk ez engem nem zavar. Küzdöttem ellene, mint disznó a jégen, de a napi csevejeknek köszönhetően egyszerűen a részemmé vált a lénye. Ha nem tudunk beszélni napokig, akkor hiányzik. Azon kívül napközben is gondolok rá többször, hogy mi lehet vele, vagy hogy ő ebben a helyzetben hogyan döntene. Már reggel az első gondolatom ő, köszönhetően annak is, hogy vele beszélek utóljára esténként és gyakran vele is álmodok. Még sosem láttam személyesen, csak képek alapján, ahogy ő is engem. Már mindketten nagykorúak vagyunk, mielőtt még bárki is rosszra gondolna. Nem tudom mi ez az érzés belül, csak azt, hogy nagyon fontos nekem ez a lány és ő kell, senki más nem érdekel. Ugyanakkor nem akarom elveszíteni egy esetleges kitárulkozásnak köszönhetően, de viszont ha a helyzet sokáig ég így marad, egyszerűen megbolondulok. Nem beszéltem még sose neki erről és ő se hozta fel, hogy többet szeretne tőlem, mint barátság. :(
2011. dec. 5. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden jobb mintha azon rágódnál, hogy "mi lett volna ha..."
2011. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát és gratulálok a sikeretekhez! Remélem nekem is összejön. :)
2011. dec. 11. 19:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekünk is így indult a kapcsolatunk.... Sok-sok órás msnezések, állandóan csak egymásra gondoltunk stb.. Persze ezt nem mondtuk ki nyíltan, de érezhető volt a hajlandóság mindkettőnk részéről, de neki barátnője volt épp (még ha nem is egy jó kapcsolat) én pedig ezt tiszteletben tartottam. Még találkozni is féltem emiatt, de az első tali után 3 héttel már egy pár voltunk, 4 hónapja pedig házasok.


Szóval egyetértek azzal, hogy meg kell próbálni, semmit sem veszíthetsz!

2011. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem nyomulósan adod elő, akkor esetleg maradhattok barátok abban az esetben is, ha ő esetleg mégsem érez többet. És ne őröld magad, próbáld meg!!
2011. dec. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!