Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben az esetben?

Mit csináljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal egy internetes oldalon keresztül. Nem társkereső oldal, figyelmes lettem egy postjára, utána nem sokkal msn címet váltottunk és azóta is ott beszélgetünk napi rendszerességgel. Eszem ágában sem volt, hogy nőként nézzek rá, el is hessegettem a gondolatot mindig, ha esetleg felvetődött. Ugyanis 10 évvel fiatalabb nálam és kb 300 kmre él tőlem. Mondjuk ez engem nem zavar. Küzdöttem ellene, mint disznó a jégen, de a napi csevejeknek köszönhetően egyszerűen a részemmé vált a lénye. Ha nem tudunk beszélni napokig, akkor hiányzik. Azon kívül napközben is gondolok rá többször, hogy mi lehet vele, vagy hogy ő ebben a helyzetben hogyan döntene. Már reggel az első gondolatom ő, köszönhetően annak is, hogy vele beszélek utóljára esténként és gyakran vele is álmodok. Még sosem láttam személyesen, csak képek alapján, ahogy ő is engem. Már mindketten nagykorúak vagyunk, mielőtt még bárki is rosszra gondolna. Nem tudom mi ez az érzés belül, csak azt, hogy nagyon fontos nekem ez a lány és ő kell, senki más nem érdekel. Ugyanakkor nem akarom elveszíteni egy esetleges kitárulkozásnak köszönhetően, de viszont ha a helyzet sokáig ég így marad, egyszerűen megbolondulok. Nem beszéltem még sose neki erről és ő se hozta fel, hogy többet szeretne tőlem, mint barátság. :(
2011. dec. 5. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet őt is ugyanezek a dolgok tartják vissza.először sztem találkozz vele,az sok mindent eldönt.utána úgyis jön minden magától.én 1300 kmre költöztem a párom miatt az otthonomtól
2011. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is találkoznotok kéne. Ott mindjárt fény derül a személyiségére és arra,hogy ő hogyan áll ehhez a kérdéshez!
2011. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Így már én is jártam... Igaz, a srác csak 1 évves volt idősebb, ami nyilván megnyugtató. Több ÉVnyi MSN-ezés és webcamos beszélgetés után végülis találkoztunk. Egészen addig azt hittem, hogy ő lesz nekem a nagy Ő, imádtam őt. Aztán találkoztunk, beszélgettünk és ez az egész elszállt... Nem csalódtam benne, vagy ilyesmi, ugyanolyan volt, mint a netes beszélgetéseknél, csak valahogy nem érintett meg úgy. Természetesen a barátságunk megmaradt és azóta már mindketten elköteleztük magunkat egy másik ember felé.
2011. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, találkozni jó lenne vele, csak attól tartok, hogy utána még jobban akarnám őt. Benne minden megvan, amit egy nőtől akarok, de tényleg. Ha pedig neki nem jönnék be személyesen, az elég szenvedős lenne nekem. :(

2011. dec. 5. 19:24
 5/14 A kérdező kommentje:
Több évnyi msnezésnél még nem tartunk, még csak az első évhez közeledünk. De köszi, hogy te is válaszoltál.
2011. dec. 5. 19:25
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát eléggé hasonló helyzetben voltam / vagyok.

Majdnem elvesztettem ilyesmiért a hölgy barátomat, de végül a barátság megmaradt. Ő 9 évvel fiatalabb, és nagyon szeretem. De sohasem bántam meg, hogy elmondtam neki, mit érzek.

És most nemrég összeismerkedtem egy nagyon kedves lánnyal a neten, nos, hát sokkal fiatalabb, de nagyon megszerettem.

Sok sikert, aztán írj privátba, hogy sikerült, mert érdekel.

2011. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak is, ment a privi! :)
2011. dec. 6. 08:19
 8/14 anonim ***** válasza:

1,5 év MSN-ezés után a fiú, akivel beszéltem már lényegében szerelmes volt belém. Akkor ezt nem mondta, de érezni lehetett rajta, hogy fontos vagyok neki. Én kép alapján nem találtam vonzónak, de elég mély barátság-szerűség alakult ki köztünk análkül, hogy webcam, találkozás lett volna. Most nyáron valahogy elérte, hogy találkozzunk....


...életem legnagyobb pozitív csalódása, az első pillanattól kezdve megvolt a vonzalom, és a bizalom is, egészen más szerelem ez, mint amit eddig éreztem fiúk iránt. Hatalmas megnyugvás úgy összejönni valakivel, hogy ismered őt és megbízol benne. A találkozásunk után 1 hónappal másik városba költöztem az egyetem miatt. Vállaljuk a távkapcsolatot és gyűjtünk egy közös házikóra. :)


Kérd meg, hogy találkozzatok, aztán majd látod, hova alakul. Sok sikert! :)

2011. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Teljesen, pontosan, 100%-osan így vagyok én is, azzal a kivétellel, hogy én lány vagyok.. én is álmodtam már vele és sokszor gondolok rá. Az az egy különbség van a te és az én történetem között, hogy mi ráadásul egy városban is lakunk. Nem tudom mi lesz ebből, csak gondoltam leírom, hogy nem csak te vagy így ezzel, sok sikert, bro. :)
2011. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Velem is így kezdődött 4 éve. Nagyon jó barátok lettünk, aztán lelkitársak, aztán találkoztunk (ő külföldi), aztán megint találkoztunk, és megint... fél éve pedig elvett feleségül, és itt élek az országában.

Vannak olyan chates sztorik, amik happy enddel végződnek... :)

2011. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!