Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarom, hogy rossz...

Miért akarom, hogy rossz történjen?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolok arra, hogy milyen rossz nekem mert se velem, se a családom bármelyik tagjával nem történik rossz. De igazából nem akarom, hogy bárkinek is baja legyen. Most megfogom válaszolni a saját kérdésem. Szerintem azért szeretném mert szinte senki sem figyel rám. Akkor valószínűleg mindenkivel összevesznék és magamba fordulnék és valakinek talán eszébe jutna, hogy én is létezem. De így nincs rá semmi okom, hogy rossz kedvem legyen. Nem vagyok normális!

14/L


2011. dec. 4. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Hormonok, fiatal vagy. :) Természetes.


Igazából örülök, hogy nincs semmi problémád. Ne is legyen.


Élvezd ki az életed minden pillanatát, hiszen minden nap Isten hatalmas ajándéka a számodra. Ha szeretsz filozofálni, gondolkodj el rajta jobban, Te is rá jössz majd. :)


A gondokat meg nem kell kérni, úgyis jönnek maguktól! :( :)

2011. dec. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális vagy, kamaszkorban természetes, ha szokatlan, furcsa gondolataid, érzéseid vannak.

Próbáld mindenben a jót meglátni, örülj az élet apró örömeinek! :)

2011. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy addig örüljek ameddig nincs semmi baj. Ha a szüleimmel vagy tesómmal történni fog valami akkor biztos, hogy erre a hülyeségemre fogok gondolni, hogy mennyire akartam és mennyire nem hiányzik a dolog. Csak zavar, hogy másokkal mindig foglalkoznak egy csomót, én meg olyan vagyok mintha nem is léteznék. Bezzeg ha valamiért beégek akkor mindenki kiröhög..(mondjuk sokszor én is magamat :D) de akkor is. Vagy ha kell valami akkor páran jönnek hozzám de nem segítek mert tudom, hogy csak annyira kellek.
2011. dec. 4. 21:18
 4/5 anonim válasza:
66%
Mert egy szar ember vagy :(
2011. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Gondolj arra, hogy ha valami szerencsétlenség történne veled, akkor csak SAJNÁLATból foglalkoznának veled. Ami szerintem a legrosszabb. Akkor inkább utáljon az egész világ, minthogy szánjon.
2011. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!