Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Család alapítást hogy kezdjem...

Család alapítást hogy kezdjem el vagy ti hogy kezdtétek el?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit szeretnél kérdezni...
2011. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt hogy mi az alapja egy rendezett családi életnek ahol minden jól működik.nekem ez sajnos nem adatott meg és nem kaptam jó mintát....
2011. dec. 4. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:

A fő, hogy biztonságban érezzétek magatokat egymás mellett (érzelmileg is és anyagilag is).

Ha szereted és ő is szeret, együtt vagytok már egy ideje, stb. érezni fogod, hogy leélnéd-e vele az életed vagy sem. Akkor érdemes család alapításba vágnod, ha a válaszod erre igen.

2011. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Először is kell sok pénz. A sok pénzből veszel egy szép, nagy családi házat. Aztán kell egy lány/vagy fiú, akibe szépen beleszeretsz, imádjátok egymást egy ideig, aztán elveszed/hozzámész feleségül. Aztán jöhetnek a gyereket, néhány fiú, néhány kislány, szépen éldegélni a családi házban feleséggel, gyerekekkel. Gyerekeket főiskolára, egyetemre küldeni, ott lenni a diplomaosztón. Aztán szépen lassan megöregedni, békében, szeretetben. Örülni, mikor megszületnek az unokák. Íme egy nagy, és boldog család receptje :)
2011. dec. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Az utolsó kihagyta, hogy felveszel egy kis svájci frank alapú hitelt, amit nem tudsz visszafizetni, a bank elveszi a házatokat és szépen mentek az utcára, családostól!
2011. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

úgy kezdtük el, hogy megismerkedtünk elején egyikünk se akart semmi komolyat a másiktól csak voltunk néha összetettük amink van, majd idővel egymásba szerettünk hamar összeköltöztünk és összeköltözésünk után 3 hónappal eldöntöttük, hogy babát szeretnék, sikerült is azonnal


de mind kettőnknek munkája volt, autónk és a páromnak háza, saját ház nélkül nem vállaltam volna babát, mert én egyik nagyszülő nyakára se akartam rátelepedni

2011. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 yuda ***** válasza:
100%

Persze mindenki csak a sajátját tudja elmondani, ez természetes- én is. :)

Nálunk úgy volt, hogy szerettük egymást és teljesen természetes volt, hogy egymás mellett állunk jóban, rosszban-így pl. albérletben kezdtük, 2 gyerekünk is ott született. Megmondom őszintén, nem hiszek abban, hogy minden szuper rendezett legyen, és csak akkor lehet családalapítás.

Ehhez igazából csak két ember kell, akik kiállnak egymás mellett és akkor menni fog minden.

2011. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyen egy párod, akivel harmóniában tudtok élni, mindent meg tudtok beszélni, és szeretitek egymást, legyen egy biztos bevételi forrásod, aztán a többi majd adja magát (kutya, macska, gyerek, nyaralás, stb)
2011. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyen egy párod, legyen hol laknotok, legyen állásotok, legyetek értettek rá és mindketten akarjátok.
2011. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bevallom, nem olvastam el az összes hozzászólást, így nem tudom, hogy írta-e már valaki, amit én fogok... :)

Vannak, akik tervezgetnek éveken át és mégsem úgy jön össze, ahogy szeretnék, vannak akik meg belevágnak az ismeretlenbe és minden jól alakul.

Első és legfontosabb lépés, legyen egy párod, akit szeretsz, ő viszont szeret és együtt képzelitek el a jövőt is. Legyetek felnőttkorúak, de még amellett is érett gondolkodásúak. Ha úgy érzitek, készen álltok arra, hogy bővüljön a család, akkor hajrá! :)

2011. dec. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!