Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ha a...

Hogyan reagálnátok ha a társatok azzal gyanusítana meg hogy megcsaltad, pedig nem?

Figyelt kérdés
Idegesek, sértettek lennétek, vagy nyugodtak maradnátok?
2011. nov. 29. 10:12
1 2 3 4
 11/36 Antimod ***** válasza:

Nehéz a reakcióból ítéletet alkotni. Én először nevetnék rajta egyet, de ha folyamatosan és minden alap nélkül ezzel zaklatna, biztos, hogy kikelnék magamból.

Akkor is, ha rossz napom volt, és még hülyeséggel tetézi valaki.

2011. nov. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Kijelentette hogy számára ennek a témának vége. Ez 4 napja történt, azóta távolságtartó és kimért velem, és nagyon feszült.
2011. nov. 29. 11:00
 13/36 anonim ***** válasza:
És mielőtt rákérdeztél,hogy viselkedett,mik voltak a "jelek",amik miatt te arra gondolsz,hogy esetleg megcsal?
2011. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
24 órában dolgozik, de van hogy csak 12-ben. Mindig beszéltünk telon olyankor is. Előző héten üzent a második 12 óra megkezdése előtt hogy nem fogunk tudni beszélni, mert nem lehet nála a telo. Ilyen sosem volt, és ösztönösen bevillant az amit mesélt az egyik kollégájáról. Aki otthon azt mondja hogy 24-ezni megy, aztán csak 12-ben van este hatig, a hátralévő időt a csajánál tölti, és otthon azt mondja nem lehet nála a teló ez idő alatt. Ösztönösen ez ugrott be valamiért.
2011. nov. 29. 11:14
 15/36 anonim ***** válasza:
Az ártatlanság vélelme mindenkit megillet, ezért én először is bizonyítékokat követelnék. Ha ilyenek nincsenek, csak szóbeszéd, hamis érzet, stb. alapján gyanusít, megkeresném az igazi okot. Ez lehet akár a menekülési kísérlete is a kapcsolatból. Ezek után én magam kezdenék el gyanakodni: miért is, mi alapján gyanusít engem és illet ilyen durva vádakkal.
2011. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül a pasid a rendőr?
2011. nov. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan nem olyan hülye a férjed, hogy ugyanazt a trükköt követi el, amit nagy bőszen megosztott Veled:D Én is mindig mindenre figyeltem kamaszkoromban, ha valami ferdítés volt, apró részletekre is, és utána eszembe sem jutott szüleimnek reklámozni az ötleteimet:D
2011. nov. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Igen, rendőr. Miért?
2011. nov. 29. 11:58
 19/36 A kérdező kommentje:
Eléggé össze vagyok zavarodva az tény, de ő semmivel sem igyekezett megnyugtatni, inkább olyan szinten kikelt magából mint még 10 év alatt sohasem.
2011. nov. 29. 12:01
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csináljak, hogyan reagáljak? Sok tisztázatlan kérdés van bennem, szenvedek emiatt.
2011. nov. 29. 12:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!