Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is történt ilyen?...

Veletek is történt ilyen? Engem nagyon elszomorít, hogy nem becsüli az ajándékomat.

Figyelt kérdés
Anyukámnak tavaly karácsonyra vagy nem is tudom, lehet hogy szülinapjára készítettem egy kupont, amit bármikor beválthatott. hogy pl elmegyek bevásárolni, kitakarítok, mosogatok, vasalok stb. és hát szerencsésen már 1 hét után elvesztette. egy kupont vett igénybe a mosogatást, és azt is úgy, hogy akkor mosogass el lécci, mert ugye adtad azt a kupont, de már nem tudom hogy hol van. nem értékeli azt, amit én adok neki. örülhetett volna, hogy végre buzgóan akartam neki segíteni. mert amúgy nem nagyon szokott megkérni, hogy takarítsak, vagy hogy huzatoljak le stb. mostani karácsonyra is egy szép dobozt akarok csinálni, amit én díszítek ki és bármit belerakhat. ékszereket, hajgumik, hajcsatok... és nem akarom, hogy úgy járjon ez az ajándék is, mint a tavalyi, hogy elvezette. JAAAAA. és nem is mondom, amin nagyon megsértődtem. vettem neki tavaly egy parfümöt (christina aguilera) és nem tudja hogy hol van. a mostani élet társától tavaly ugyan úgy parfümöt kapott, de az bezzeg megvan. nem értem. hogyan veszhet el egy ilyen dolog??????? nagyon elszomorííítóóó. az is gáz, hogy nemrég kérdeztem meg, hogy különben hol van a parfümöd amit vettem neked, azt mondta hogy aztaaa tényleg nem is tudom. egy évig nem is használta, és fel sem tűnt neki, hogy elveszett. annyira rossz érzééés :(((((((((( veletek történt ilyen? hogyan reagálnátok rá a helyemben?
2011. nov. 25. 15:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

semmi. az. semmi. kössz b+

azért csináltam a kupont, mert amúgy utálok takarítani, mosogatni, stb.. anyu nagyon örült neki. szerintem te is ilyen anya lehetsz, hogy minden ajándékot elhagysz. ha pedig még nincs gyereked, akkor már értem, hogy miért mondod ezt.

2011. nov. 25. 22:21
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszett a kuponos ajándékod!!! Nagyon helyes ötlet! Én még soha nem hallottam ilyet, ezért nekem nagyon eredeti. Ha az én lányomnak ilyen eszébe jutna, nagyon boldog lennék, mert ebből igazán lehet érezni a szeretetet. Szerintem egy anyukának többet jelent egy személyes ajándék,mint egy sok pénzért vett bolti. Én legalábbis ilyen anyuka vagyok (egy kilenc éves kislánnyal).

Mond el anyukádnak,hogy ez mennyire bánt téged...hátha észbe kap!...:)

2011. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

szegény lány :( hát igen, amúgy anyu elrakja az ajándékaimat, amiket készítek vagy veszek, de általában a saját kézzel készítetteket mindig a játékosdobozban vagy a kukában összegyűrve találom meg, mondván, hogy nincs helye elrakni. Pedig a tavalyival is sokat szenvedtem, hogy szép legyen, vettem rá kis kiegészítőnek matrica-csillagokat meg csillámport, és saját verset írtam neki.. :(

De szerencslre általában megbecsüli, aminek örülök, hisz nem én vagyok az egyetlen gyereke. :) És emiatt még nem fogom utálni, nagyon is szeretem. Lehet, hogy idén én is készítek ilyen kis kupont. :D Nagyon eredeti ötlet, és nekem eszembe sem jutott volna. :D Természetesen mindig szoktam segíteni, de ez kedves dolog lenne. :)

2011. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt ilyen, hála a jó Istennek... Nos sztem idén NE készíts neki semmit, és ne is vegyél! Csak intézd el annyival, hogy boldog karácsonyt, puszi-puszi, ha nem értékeli az ajándékaidat, akkor sztem nem is várja el, h adj neki. Egyébként is, a karácsony főleg arról szól, hogy megemlékezünk, mit is ünneplünk, nem az ajándékok a fontosak!
2011. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!