Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is történt ilyen?...

Veletek is történt ilyen? Engem nagyon elszomorít, hogy nem becsüli az ajándékomat.

Figyelt kérdés
Anyukámnak tavaly karácsonyra vagy nem is tudom, lehet hogy szülinapjára készítettem egy kupont, amit bármikor beválthatott. hogy pl elmegyek bevásárolni, kitakarítok, mosogatok, vasalok stb. és hát szerencsésen már 1 hét után elvesztette. egy kupont vett igénybe a mosogatást, és azt is úgy, hogy akkor mosogass el lécci, mert ugye adtad azt a kupont, de már nem tudom hogy hol van. nem értékeli azt, amit én adok neki. örülhetett volna, hogy végre buzgóan akartam neki segíteni. mert amúgy nem nagyon szokott megkérni, hogy takarítsak, vagy hogy huzatoljak le stb. mostani karácsonyra is egy szép dobozt akarok csinálni, amit én díszítek ki és bármit belerakhat. ékszereket, hajgumik, hajcsatok... és nem akarom, hogy úgy járjon ez az ajándék is, mint a tavalyi, hogy elvezette. JAAAAA. és nem is mondom, amin nagyon megsértődtem. vettem neki tavaly egy parfümöt (christina aguilera) és nem tudja hogy hol van. a mostani élet társától tavaly ugyan úgy parfümöt kapott, de az bezzeg megvan. nem értem. hogyan veszhet el egy ilyen dolog??????? nagyon elszomorííítóóó. az is gáz, hogy nemrég kérdeztem meg, hogy különben hol van a parfümöd amit vettem neked, azt mondta hogy aztaaa tényleg nem is tudom. egy évig nem is használta, és fel sem tűnt neki, hogy elveszett. annyira rossz érzééés :(((((((((( veletek történt ilyen? hogyan reagálnátok rá a helyemben?
2011. nov. 25. 15:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
mellékesen: 14/L vagyok, és a parfüm 3500 körül volt.
2011. nov. 25. 15:55
 2/14 A kérdező kommentje:
azt is mondta, hogy nem fog ez miatt infarktust kapni, hogy elveszett :(( nem hogy inkább kersné.
2011. nov. 25. 16:02
 3/14 anonim válasza:
71%
Én 13/L vagyok. Nekem a tesóm nem becsüli az ajándékot, földön hagyja, elvesztí, véletlenül kidobja. Anya álltalában nem veszti el, csak mivel nemrég lakást újítottunk, nem lett meg az összes doboz, amibe a dolgok vannak. Apa viszont nagyon vigyáz az ajándékokra, és kis polcon őrzi őket.
2011. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mennyi idős a tesód? milyen ajándékokkal bánt így?
2011. nov. 25. 16:18
 5/14 anonim válasza:
92%
velem nem történt még ilyen,de szerintem mond meg anyukádnak,hogy azért legalább ne veszítse el a mivel te tök sokat dolgoztál,vagy ha nem értékeli az ilyeneket akkor szoljon,és akkor ne vegyél neki semmit és ne is csinálj neki,majd hiányolja az ajándékot karácsonykor...
2011. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém. Elhiszem, hogy rosszul esik. Nem is az valós értéke miatt, hanem a szándékod miatt és az érdektelensége miatt. Sajnálom, hogy pont az anyukád teszi ezt veled. Én saját kezűleg szedett falevél miatt is örömódákat zengek gyerekeimnek, nemhogy ilyen komoly ajándéknak!


Kívánom, hogy legyen majd olyan személy az életedben, aki megbecsüli a jószándékodat!

2011. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
én 11 éves koromban készítettem anyunak egy plüsscicát karácsonyra. nem tanultam senkitől, csak úgy magamtól összedobtam, kézzel varrtam meg. amikor oda adtam neki, egyből elkezdte kritizálni a varrást, hogy mértnem így, meg úgy csináltam, nem mondta, hogy tetszik neki, vagy valami. ez még hagyján de ezután sem becsülte meg, hanem beb@szta valahová a szekrényébe. egy évre rá megtaláltam a cipősdobozok mellett és kimentettem. szegénynek már a farka is le volt esve. azóta sem készítettem ajándékot anyunak.
2011. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Első vagyok:

16/L a tesóm, kb az összessel így bánik, főleg saját készítésű, pl könyvet vettem neki, vagy a kedvenc filmjéből csináltam ilyen képeket, meg rajzoltam, festettem neki. (nem ilyen dedós rajz, hanem igazán sszép, élethű, meg festeni nagyon tudok.) de az egész szobája kupis, úgyhogy nem csodálom, de örülnék, ha nem tenné ezt mégis.

2011. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
azért a cicás is elég durva. olyan rossz, mi csak a jót akarjuk, hogy örüljenek az ajándéknak, erre elvesztik, kritizálják stb..
2011. nov. 25. 19:46
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
most ne sértődj meg, de én sose bírtam az ilyen "semmi" ajándékokat. nem a sajátkezűségről van szó, de ettől a kuponosditól a hajam feláll. miért nem lehet szimplán elmosogatni és kész?
2011. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!