Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jogos egy szülőtől?

Ez jogos egy szülőtől?

Figyelt kérdés

Ha mondjunk nincs lehetősége elmenni dolgozni a gyereknek. Akkor kidobni otthonról?

Mert valami hasonló helyzetbe vagyok én is. Még tanulok az utolsó évemet töltöm. De már most azzal fenyegetnek, hogy ha nem lesz munkám akkor nem ehetek meg ilyenek. Meg kidobnak.

És, ha nem mondanák sokkal könyebb lenne mert már valamit direkt azért nem csinálok mert ők azt akarják.

A megoldás tudom ,hogy az hogy elmegyek dolgozni és elköltözök és minden erőmmel azon vagyok. De nap mint nap fenyegetnek és már kezd k*ra f*om telle lenni.

Mellette testépítek is ami nem egy olcsó sport és anyámék támogatnak is benne. Mondhatni elvagyok kényesztetve de már elegem van. Szóval, ha mégse sikerülne semmi munka mondjunk 2 évig, akkor van jogok ki b*ni engem? 19/f


2011. nov. 17. 12:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok.Én fiú létemre elmentem takarítani mert ez is egy meló..Így tanulás mellett jól jön hogy keresek egy kis pénzt..Így nem az anyámékat pumpolom le megint pénzzel,hanem magam állom a hobbim árát.Valamennyi pénzt adok otthonra is,és a többit magam osztom be..

Ha valaki akar el tud menni dolgozni,de sok velem egykorú semmi pénzért nem takarítana..Pedig az is munka,és én nem szégyellem..

2011. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy 2 évig valaki nem talál munkát!

Nincs ilyen, aki akar dolgozni, az fog dolgozni.

Anyukádékat megértem, hogy unják már ezt.

Dolgozz, tartsd el magad, aztán, ha van időd, kedves, meg energiád edzeni, akkor csináld.

De ne más pénzéből élj a hobbidnak, mert ezt szerintem senki nem viselné el.

2011. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mint mondtam az edzést nem hagyom abba soha:) akkor, ha bele döglök max..mert amíg a sok munkás ember pattog ,hogy kapjon mondjunk új munka ruhát nem adnak neki semmit...szarba veszi őket az egész világ:) nekem meg elég egy szó és megkapom amit akarok a tekintéj szerintem igenis sokat jelent. Persze ez nem változtat a tényen, hogy tróger vagyok nem dolgozok?? gyakorlaton vagyok 7 napot dolgozok 4 et tanulok. És fizikai munkát. Az viszont igaz, hogy a munka "büdös" sokszor gondoltam rá, hogy elkezdtek mással (könnyebb) dologgal pénzt keresni de inkább hagytam. De, ha sietetem ezt a munka dolgot akkor meg sulim nem lessz. Szóval nem értem miért kell ilyen elkötelezetten itélkezni, hogy most és azonnal!

Az egészség akkor is fontosabb bárminél. Rossz nézni a sok le selejtezett szolga lelkű "dolgos" embert akik már félig a sírba rohadnak. Dolgozni kell és fogok is de most nem tudok elmenni...azért kérdeztem, hogy jogos lenne az, hogy iskola elvégzésem elött b*nának ki.

Köszönöm a kommenteket.

2011. nov. 17. 18:39
 14/17 anonim ***** válasza:
külömbség van a nem tudok elmenni és nem akarok elmenni között.Neked van választási lehetőséged mert támogatnak,a sok dolgos lepusztult emberkét lehet hogy nem,és neki nincs választása.
2011. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De van olyan, hogy nem talál két évig az ember munkát. Igenis van. Persze ezt nem értheti az olyan ember, aki szerencséjére két hónap alatt talált, és aki 20 dolgozik szüneteltetés nélkül.

A másik meg az, hogy ez nem attól függ, hogy akar e dolgozni, vagy sem. Miért ne akarna? Mindenkinek jobb, ha önálló keresettel rendelkezik, és nincs ráutalva a szülőkre.

2011. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

hát ezaz...nagyon élvezem ám ,hogy anyámék tartanak el...

ahol én lakok itt somogy megyében. Igenis érezhető, hogy f*sszopó magyarországon vagyok.

Azon vagyok ,hogy munkát találjak és elmennyek innen mert itt csak szolga aki dolgozik ;)..más országba még talán meg is éri valamiért...itt csak annak éri meg dolgozni akinek családja van.

2011. nov. 19. 14:58
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


hát ezaz...nagyon élvezem ám ,hogy anyámék tartanak el...

ahol én lakok itt somogy megyében. Igenis érezhető, hogy f*sszopó magyarországon vagyok.

Azon vagyok ,hogy munkát találjak és elmennyek innen mert itt csak szolga aki dolgozik ;)..más országba még talán meg is éri valamiért...itt csak annak éri meg dolgozni akinek családja van."


Atya ég menyire elvagy tévedve! Szerinted mondjuk Londonba - mert az most olyan divat, mint a rendszer váltás után Németország - mitől jobban megbecsült munka, ha valaki mondjuk, gumiszerelő, pénztáros, kézilány, mosogató, vízvezeték szerelő, vagy bármi. Bankár, igazgató, vagy vegyünk téged, "áll egészség mániás" gyurmagép, dolgozni nemakaró? A világon mindenhol ugyan olyan nehéz a földel teli lapát, ugyan olyan zsíros a piszkos edény és ugyan akkora felelőség van egy bankár vállán, és mindenhol a fizetőképesség arányaihoz, és az elvégzett munka értékéhez mérten fizetnek. Mindenki azt gondolja, ogy külföldön jobb, mert átszámítva a fizetése 4-500.000Ft. Ez lehet ám kint annyival drágább is az élet. Tudod, pl. hogy London mellett, ahonnan az emberek másfél órát utaznak dolgozni mennyi egy albérlet? Az átlag kereset 300.000Ft. Na? kb 150.000Ft / hó. Azt tudod, hogy egy kiló kenyér kb 400Ft? Ébresztő!!!! Nincs itt nekünk annyira szar dolgunk, csak a legtöbb korodbelinek tényleg leesik az aranygyűrű az újáról ha meg kell fogni egy munkaeszközt. A kölyködnek mit mondasz, ha lesz egyáltalán, ha este a fél szelet vajas kenyér után rád néz és azt kérdezi: Apu van még? Én még éhes vagyok? Azt mondod bocs de kellett súlyzóra, meg kondibérletre meg fehérjére.... Ébredj fel végre nem egyedül élsz a világban. A társadalom mindenhonnan kiutálja az élősködőket. Ne akarj parazita lenni. Addig változtass a szemléleteden amíg időd van rá.

2011. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!