Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megyek külföldre dolgozni! A...

Megyek külföldre dolgozni! A párom miért kezd tőlem egyre jobban eltávolodni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ahogy közeledik az idő úgy egyre jobban kezd eltávolodni tőlem...ez tudatos lehet nála vagy miért csinálja?Próbál felkészíteni magunkat lelkileg?Pár hónapra megyek és elvileg majd ő is jön utánam...nagyon rossz érzés és nem tudom miért csinálja....
2011. nov. 16. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Na ez az amit tőle kéne megkérdezned, ilyen helyzetben egy érett gondolkodású ember minden percet veled töltene hiszen lesztek eleget külön, nem felkészítené magát...
2011. nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma 13:05


az a helyzet hogy egyre jobban ellök magától....nem értem miért teszi....kérdeztem és azt mondta hogy így könnyebb lesz addig...ekkora hülyeséget nem hallottam még...nekem most nagyon nagy szükségem lenne a lelki támogatására de inkább csak hárít engem....

2011. nov. 16. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Mindig az itthon maradónak a nehezebb...
2011. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ma 13:21


én nem így gondolom...neki itt vannak a szülei rokonai barátai...én egy idegen országban megyek ahol senkit nem ismerek magamon kívül.....neki sokkal könnyebb a hiányomat leküzdenie mint nekem ott ahol senkit nem ismerek...

2011. nov. 16. 13:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért mész el? Nekem baromi sokat kellene kint kapnom, hogy itthagyjam a férjemet. Lehet ez sem tetszik neki.
2011. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Viszont téged repít az idő az által hogy sok új dolgot látsz, tapasztalsz. Míg neki sokkal lassabban telik az idő.
2011. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most lehetne vitatkozni ezen, hogy kinek rosszabb, ez nem verseny! Mindenkinek rossz és hiába megy az idő mert új dolgokat lát akkor is rosszabb főleg ha senkit nem ismer, minden hiányozni fog neki és mindenki de ezt most hagyjuk is! A lényeg az hogy nagyon bután viselkedik, hiszen csak pár hónapról van szó, ez a mai világban igazán kibírható és azt kell szem előtt tartani hogy sokkal jobb lesz később. Tudom miről beszélek voltam ilyen helyzetben! A barátnőd gyerekesen viselkedik nem tudja a helyzetet kellő komolysággal kezelni így csak magára gondol!
2011. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a várható fájdalom és veszteségélmény ellen ő így védekezik. Így tett kétévesen is az anyjával, így tesz most is veled. Sajna, ez van, jobb, ha tudod, hogy ő így működik. Amikor a legnagyobb szükséged volna rá, akkor fog hátat fordítani és lelépni. Jobb volna, ha olyan pasit/csajt (bocs, de a nemed nem egyértelmű) keresnél magadnak, aki nem ilyen ún. kötődésmintával rendelkezik, de nyílván neked valamiért éppen erre van szükséged.


Le kéne ülni és beszélgetni. Komolyan. Egy külföldi munka miatti pár hónap távollét nem a világ, ha a két ember megbízik egymásban és közös a cél. Ha viszont nem, akkor egyértelműen törés lesz a vége - mármint kenyértörés.


Ja: és azt sem árt magadban tisztázni, hogy nem valószínű, hogy utánad fog menni. Viszont egy ilyen emebr miatt butaság - pláne a mai világban - egy jó külföldi munkalehetőséget dobni. Szerintem.

2011. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja: és azt sem árt magadban tisztázni, hogy nem valószínű, hogy utánad fog menni.


Hát ezen már én is elgondolkodtam hogy mire oda kerülne a sor csak egyedül maradnék és csak száj jártatás...

köszönöm a választ!

2011. nov. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!