Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki elfecsérelte a...

Volt olyan aki elfecsérelte a fiatalságát egy idősebb férfira amit később megbánt?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra hogy nagy korkülönbséggel volt kapcsolata ami X idő után vége lett és később megbánta hogy a fiatalsága esetleg elment...


remélem érthető


2011. nov. 15. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Érthető hát! Szerintem, elég sok ilyen van :S Majd amikor 26 évesen rádöbbennek, hogy nem is éltek semmit, rájönnek, hogy mit magyarázott neki a sok ember, amit ő le sem szart
2011. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de egy fiatalabb férfira is el lehet pazarolni a fiatalságot. Nővérem például így tett, mert a vele egykorú semmit nem akart, csak jó volt nei, h van mellette egy csaj. Az idősebb meg családot akart vele. Vagyis az elméleted egy hülyeség, mert nem a férfi kora, hanem a nő akaratereje a meghatározó.
2011. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na, akkor egy példa: 5 évig tartott, az elején én 21 voltam, ő 51. Volt minden: nem jó a házasság, el fog válni, de ezt csak 1 év után tudja majd eldönteni, eltelt 1 év, hát kellene mégegy... ez így ment. Aztán elegem lett, léptem tovább. Nem bántam meg, férjhez mentem, most itthon babázom. Tettem volna előbb meg!
2011. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első: te nagyon gáz vagy. 26 évesen még az ember előtt az élet...!!
2011. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én nem, de a környezetemben volt. Öregségére egyszerűen gyűlölte, undorodott a sebeitől is, alig várta, hogy meghaljon. Meghalt, csak már ő sem fiatal, de most tininek öltözik. Siralmas.
2011. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt már csak akkor, mikor kiábrándul az ember, és keresi a kifogásokat.


Nem hiszem, hogyha pl egy 25 éves nő szerelemből összejön egy 45 évessel, ha mondanák neki, hogy jajj megfogod bánni, érdekelné...

Mert ha szereti, akkor ott, abban a pillanatban, abban az életszakaszban vele boldog, senki mással. Aztán később, meg egy korban hozzá illővel is megromolhat a kapcsolat, és akkor is azt mondaná, hogy: Jajj, de bánom, hogy rápazaroltam a fiatalságomat! - Csak itt nem tenné hozzá, hogy mert ő idősebb volt stb...

Szóval, aki később így megbánja, az magára vessen, de ha szereti, akkor abban az adott időben úgyis vele fog lenni, nem számít a kor. Fiatalságot nem csak egy idősebbre lehet elpazarolni, hanem egy korban hozzá illő bűnözőre is, aki x évet börtönben ült a kapcsolat alatt, vagy drogozott, ivott, esetleg külföldön dolgozott és egy évben egyszer jött haza, vagy akármi, ezerféle dolog van.

2011. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
22 éves vagyok, nemrég léptem ki egy 2 éves kapcsolatból, az exem 46 éves. Egy percet nem bánok, annak ellenére hogy a végén voltak csúnya viták és sokszor idegesített fel a felfogásával. Vele ismertem meg milyen igazából szeretkezni és szerelmesnek lenni. Leírhatatlan. Inkább attól félek hogy soha többet nem lesz senkivel ilyen jó. És hogy soha senki nem fog így szeretni.
2011. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon buta kérdés!!!

A mai lányok, minden hétvégén "lerendeznek" jó néhány pasit a diszkóban.

Vagyis a csajok, elég sok pasira "pazarolják el" a fiatalságukat!!

2011. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 00:21

nem a kérdés buta, csak Te nem értetted meg a lényegét és nem kell általánosítani

2011. nov. 16. 08:10
 10/12 anonim ***** válasza:

CSatlakozom. A kérdés buta. Mint már páran írtuk, h fiatalságot fiatal férfi mellett is el lehet pazarolni, ha annyira akaratgyenge az illető, h rossz kapcsolatból nem tud kilépni. Egy fiatal, csodaszép férfi mellett is pazarolhat az adott lány, ha a pasi ver v féltékenykedik és irányítja. Hány ilyen van?

Azért, mert neked nem tetszik, h fiatalabb lányok idősebb férfiakkal vannak még miért lenne rossz?

Bevallom nekem az idősebb nő fiatalabb férfi dolog a visszataszító, de még így is van példám jó házasságra. Kolléganőm 2 gyerekkel ment hozzá egy nála 15 évvel fiatalabb pasihoz. A kolléganőm meg egy nagyon egyszerű nő, nem k*rva. Már az ő közös gyerekeik is felnőttek.

2011. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!