Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Nagyon elbizonyt...

Mit tennétek? Nagyon elbizonytalanodtam, tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
Kezd meginogni a 3 éves kapcsolatom. Pár napja kiderült, hogy a párom egy blogon írogatott egy számára vonzó típusú lánynak, hogy küldjön magáról képet stb. Amikor megkérdeztem tőle, letagadta, óriási vita lett belőle, aztán másnap bevallotta, de azt mondta, hogy csak kiváncsiságból nézegeti ezeket az oldalakat, meg kiváncsiságból írt a lánynak. Viszont előző este simán a képembe hazudott, meg esküdözött. Ezek után hogy higyjek el neki bármit is?? És miért írkál más lányoknak, ha elvileg velem akarja leélni az életét??
2011. nov. 14. 11:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy működik, hogy a feleségem hozzáfér az összes e-mailemhez, profilomhoz, és én is az övéhez. Ennek ellenére sohasem járkálunk egymás fiókjaiban, csak ha éppen megkérjük egymást valamiért.

Az átláthatóság a bizalom alapja. Akinek nincs takargatni valója, az nem fél átlátható lenni. Ráadásul baromi jó így élni, megbízni egymásban, és nem azon görcsölni, hogy vajon a másik mikor csal meg a hátam mögött...

Közöld a pasiddal, hogy ha tényleg csak ártatlan dolog, akkor kéred a jelszavát is, hogy bármikor ránézhess, mit csinál.


Egyébként, ha kirúgod, akkor mi a biztosíték arra, hogy a következővel nem ugyanígy jársz??? Vagy ezt inkább kérdezzük meg a sok okos tanácsadóktól.

2011. nov. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ha a jelszavát elkéred, azon nyomban lépj be, mert 1 perc alatt ki tudja törölni az összes levelet meg mindent
2011. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!