Hol normális anyu?

Figyelt kérdés
Állandóan 50 számmal nagyobb ruhákat vesz nekem.Nélküle nem mehetek vásárolni pedig 16 vagyok.S-es M-es ruhákat hordok erre vett egy XXL-es kabátot.Lóg rajtam úgy nézek ki mintha kukáztam volna.Krva elegem van.Ha nem az van amit Ő akar akkor fogja magát és kimegy a bolt elé beáll az ajtóba és néz befele rám hogy még véletlen se tudjam megvenni amit akarok.Krva elegem van mit csináljak???????????
2011. nov. 12. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben jártam. S-M méret vboltam,és anyám nem volt hajlandó nekem L-nél kisebb ruhákat venni! ÉS NEM TUDTAM VELE BESZÉLNI! Ha azt mondtam hogy tul nagy,vagy nem tetszik,akkor az volt hogy jó,legkozelebb nem kapsz....Hiába kértem hogy ha vesz valamit velem vegye(bár ugy sem nagyon tudtunk zöldágra vergődni)csakazért is megvetette egyedül,az olyat ami nem is tetszett,meg nem is volt jo.A mai napig tele vannak otthon a szekrényeim az általa vásárolt hatalmas,szinte nem is hordott ruhákkal. Én bevallom nem tudtam őt kezelni.Amikor elmultam 16 el kezdtem nyáron dolgozni,igy nyári,jobb esetben őszi ruháim is már voltak,a telet meg kihuztam valahogy. Karácsonykor probáld megbeszélni hogy pénzt kérsz a családtagoktol,vagy legalább hogy ruhát szeretnél,és együtt vegyétek meg.Persze ne az anyuddal.Gondolom ha magadnak veszel ruhát,akkor meg kiakad hogy hogy néz ez ki,nem? Legalábbis nálunk ez volt. nem engedte hordani....volt hogy ugy jartam suliba meg össze vissza hogy volt rajtam plusz eg réteg ruha amit ő is látott,az alatt meg a rendes,aztán mindig sutyiban vetköződtem mint a hülyék.
2011. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

úristen :| nem normális

sarkadra kéne tényleg állnod, vagy elküldeni pszichológushoz mert bazi nagy gondjai lehetnek...

2011. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!