Hol normális anyu?

Figyelt kérdés
Állandóan 50 számmal nagyobb ruhákat vesz nekem.Nélküle nem mehetek vásárolni pedig 16 vagyok.S-es M-es ruhákat hordok erre vett egy XXL-es kabátot.Lóg rajtam úgy nézek ki mintha kukáztam volna.Krva elegem van.Ha nem az van amit Ő akar akkor fogja magát és kimegy a bolt elé beáll az ajtóba és néz befele rám hogy még véletlen se tudjam megvenni amit akarok.Krva elegem van mit csináljak???????????
2011. nov. 12. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vágd tarkón!
2011. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
beszélj vele
2011. nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szerinted már nem próbáltam???? A vége úgyis kiabálás lesz
2011. nov. 12. 13:08
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Dobd ki otthona kukába amit vesz. Az orra előtt. Vagy gyújtsd fel. Komolyan. Vagy tépd szét.


AMúgy mi az indoka erre a hülyeségre???


Egyébként van zsebpénzed? Ha igen, akkor turi, vatera, ebay...párszáz forintokért találhatsz jó cuccokat.

2011. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Abygel90 válasza:
Beszélj a családod egy másik tagjával. Apa, keresztanya, anyukád tesója, nagyszülők, bárki akivel jó a viszonyod, és el tudja magyarázni neki, hogy már elkezdtél felnőni, és teret kell adnia neked, hogy nem az legyen majd, ha felnősz és elköltözöl, hogy hirtelen zúdul a nyakadba a nagyvilág. A szülők nem akarnak rosszat, csak néha kicsit túlféltik az embert. Értessék meg vele, hogy a vásárlás is az önállóság felé vezető út egyik lépcsőfoka. Zabálni szokták az ilyen témát. :) hajrá!
2011. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs zsebpénzem és az Ő tudta nélkül nem rendelhetnék sehonnanFogalmam sincs mi a fsz baja van,de ha megvettük a ruhát és nem hordom és Ő ezt látja akkor hónapokig nem kapok ruhát merthogy nem hordom.De bzki persze hogy nem hordom a 10 számmal nagyobb"-.-
2011. nov. 12. 13:15
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza a boltba hogy nem jó és cseréld be egy másikra. vagy add el és vegyél másikat.
2011. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nem lehet.muszáj hordanom mert akkor végképp nem kapok ruhákat....
2011. nov. 12. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit nem lehet? Visszaviszed a boltba és kicserélteted egy ugyanolyanra csak kisebb méretűre és már hordod is!
2011. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

ÁLLJ MÁR A SARKADRA.

Anyád terrorizál téged.

Szépen fogod magad, és visszaviszed, és a kicseréltet felveszed. Vagy egyszerűen megmondod neki h nem veszed fel, hordja ő a 3x nagyobb cuccokat.

Az egy dolog, hogy anyád nem normális, de ha mindig engedsz neki SOSEM LESZ JOBB. SZedd össze magad kislány!

Amúgy apukád nincs, akivel megbeszélhetnéd?

2011. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!