Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legszebb karácsonyod?

Legszebb karácsonyod?

Figyelt kérdés

Melyik volt a legszebb,legaranyosabb,legmeghatóbb,esetleg legszomorúbb karácsonyod?Mi történt? :)

Sokan írjátok le a saját történeteiteket. Köszi!


2011. nov. 11. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék legszebbet, legaranyosabbat, legmeghatóbbat kiemelni. Valamiért mindegyik az volt. Mindegyik valami másért. Egy szép, kedves ajándék egy jó beszélgetés vagy bármi széppé tudta tenni.


És mindegyik szomorú is egy kicsit, mert nagyon sok szerettemet elveszítettem az utóbbi években. Egyébként is nagyon hiányoznak, de ilyenkor sokkal-sokkal jobban.

2011. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Legszomorúbb 2006karácsonya,előtte vetéltem el.

Legszebb 2010 karácsonya ekkor már 3an ünnepeltünk,a lányom nagyokat sikongatott a szép karácsonyfa láttán,ez volt az első karácsonya.

2011. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legboldogabb: a tavalyi volt, első közös karácsonyunk volt a párommal:)

Legszomorúbb: az egyik nem emlékszem, de részletekben, és eléggé brutális volt, a másik, az 3 évvel ezelőtt volt, 24-én délben végeztem, hazamentem, és tök üres volt a lakás:(

2011. nov. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
A legboldogabb a 2009-es karácsony, néhány nappal az ünnep előtt lett biztos, hogy a második kisbabám a pocakomba költözött :) A férjem karácsony délutánján kapta meg a pozitív tesztet egy díszdobozban.
2011. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Legszomorúbb 2009 karácsonya. Abban az évben halt meg a nagypapám, és nagyon hiányozz karácsonykor.

Legszebb... 2010. Egy hosszú betegség után végre hazamehettem és bár karácsony előtti héten még nagyon rosszul voltam (és félő volt, hogy ismét kórházba kerülök), 24.-én már semmi bajom nem volt :)) És csodás estét töltöttünk együtt a családommal és a nagymamámmal. Idén is remélem hasonló lesz a hangulat, főleg, hogy 2 hónap után végre hazamegyek (most külföldön vagyok).

2011. nov. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt igazából jó karácsonyom sose.A legrosszabb az 2009-ben volt,amikor a nagybátyám már nagyon beteg volt,de még velünk volt és örült az ajándékának...
2011. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik karácsomnyom szép volt eddig. Az egyik legemlékezetesebb, mikor 3 éves voltam, apukámmal elmentünk a központba megnézni a fényeket, mikor hazaértem már ott volt a feldíszített fa, és rengeteg ajándékot kaptam. Akkor kaptam meg az egyik babámat, ami a kedvencem volt egész gyerekkoromban, még mindig nagy becsben tartom. Hiába voltam nagyon kicsi, tisztán emlékszem mindenre. Aztán nagyon szép volt, mikor 18 éves koromban karácsony estéjén békültem ki az akkori barátommal, nagyon szép meglepetést okozott nekem(Kirakott gyertyákból egy hatalmas szivet a házunk elé, és azzal várt lent). A tavalyi karácsonyom is nagyon szép volt, előtte egy hónappal jöttem össze a mostani párommal, az volt az első karácsonyunk együtt, hazajöttek a barátnőim is külföldről, csodálatos volt. Azt hiszem az idei is a legszebbek közt lesz, azóta már összeköltöztünk, a saját otthonunkban fogunk együtt ünnepelni, igaz furcsa is lesz, az első karácsony, hogy nem lakom otthon.
2011. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem volt még igazán jó karácsonyom.

legrosszabb a 2009-es volt, előtte egy hónappal hunyt el a legjobb barátom.

2011. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mindegyik karácsony más miatt volt eddig emlékeztes. A legszomorúbb az a 2008as volt, az év nyarán halt meg a nagypapám,így rossz volt először nélküle tölteni a karácsonyt.
2011. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A tavalyi : ) Barátommal első közös karácsonyunk. Ez most lehet hülyén hangzik, de úgy, hogy 300 km-re lakunk egymástól, nagyon nagy dolog.

A legrosszabb pedig az ez előttiek. 2009, 2008 ..

2011. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!