Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyáék ne...

Mit tegyek, hogy anyáék ne rakják be mellém a tesómat?

Figyelt kérdés

Pár hete derült ki,hogy lesz egy testvérem...

Eléggé megrázott,mert nem nagyon bírom a kisgyerekeket,rosszul vagyok a sírásoktól meg úgy alapjaiban véve,valamiért taszítanak.

De mindegy,úgy voltam vele,hogy megpróbálok együtt élni a gondolattal,úgysem kell majd a sírását hallgatnom,mert nem hallatszik át nagyon semmi a falakon a házban.

Anya viszont közölte,hogy Ő úgy gondolta,hogy majd az én szobámban lesz a kicsi is,mert ez így sokkal jobb,én is tudok rá vigyázni(ha Ők akartak gyereket,akkor miért én vigyázzak rá???!!!).


Én ennek nem örülök...


Imádom a szobámat,igazi csajos szoba,ahová még a takarítónőt sem szívesen engedem be,hogy pakolásszon,inkább ülök a "koszban"(mert rengeteg koszt tudok csinálni anya szerint,de szerintem mindig ugyanolyan a szobám).

Szóval most anya oda akar mellém tenni egy gyereket,aki sír egész álló nap és éjszaka is.


Nekem tanulnom kell és ez nem hiszem,hogy működhet úgy,hogy ott van egy üvöltő gyerek pár méterre tőlem.

Meg egyébként is...

Ha ott van a barátom,akkor mindig a szobámban vagyunk és nem örülne egyikünk sem egy babának még pluszba.


Nem is helyhiány miatt akarja anya,mert 3-an vagyunk(hamarosan 4-en ...) egy 5 hálószobás családi házra,csak elférne valahol a testvérem,nem értem,hogy miért kell hozzám bepaterolni.


2011. nov. 9. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg ezt a szüleiddel, de lehetőleg ne ilyen hisztis, szemétkedős hangnemben, mint ahogy itt írsz-azért nem klörülötted forog a világ, és ha ne adj isten 1x-2x vigyáznod kerll majd a húgodra/öcsédre, attól nem fog összedőlni a világ. De azt nyugodtan megmondhatod nekik, hogy az te a életedet, életritmusodat teljesen felborítaná, ha hozzád raknák be a lurkót, és tényleg, hogy nem te szeretted volna a gyereket, így ne nagyon várják el, hogy bármikor szalasztható szuperdada legyen belőled-szóval mondd el nekik, hogy a te igényeidet is vegyék figyelembe, ne csak a sajátjukat.
2011. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Hát lehet azért mondják, mert akkor kislány létedre nem a pasiddal enyelegnél meg művelnél mocskos, még nem neked való dolgokat. :D:D:D

Szerintem lehet kicsit rádférne a dolog, el van veled szaladva a ló. Nem véletlen ijesztgetnek. Csak nincs humor és realitásérzéked. :D Úgyse nálad lesz a gyerek, majd hülyék lennének rád bízni. XD

2011. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Maximálisan egyet értek az utolsó válaszolóval.Szerintem is elszaladt veled a szekér.Az én gyerekeim között 16 év a korkülönbség(a nagy 19,a kicsi 3 éves),de én soha nem húztam a nagyot azzal,hogy majd kell rá vigyázni,meg 1 szobában lesznek,stb.Családi házban élünk-120 nm- bőven van hely.Szerintem is húznak.De meg is érdemled.Tudod,mindennek oka van.Amikor én a kicsit vártam,kerek-perec megmondtam a nagynak,hogy a babát magunknak(férjem+én)"gyártottuk" élje csak az életét.Érdekes módon,soha nem volt elutasító Vele,és örül,hogy van tesója.Szerintem a hozzáállásodon kelen változtatni.Mellesleg:ha Te suliban vagy,nem mindegy,hogy napközben sír?!Ráadásul a babák NEM sírnak éjjel-nappal.Ám ha sír,mi mást tehetne?Beszélni nem tud,csak így tudja jelezni ha valami gondja van.Változtass a szemléleteden,mert akár hogy nézzük a szüleid a FŐNÖKÖK!
2011. nov. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
72%
Honnan veszitek hogy húzzák? Vannak elmebeteg szülők. A férjemnek hét évesen már a húgát kellet pelenkázni, meg pesztrálni, mert anyuka szerint ez egy nagyon jó ötlet volt. Mikor meghallottam, azt hittem lefordulok a székről. Nem az, hogy Petike próbáld ki milyen érdekes a pelenkázás, hanem halál komolyan tanuld meg és pelenkázzál. Egy hét éves kisfiú! Ehhez képest, hogy közös szobába legyenek még semmi...
2011. nov. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolják, én azt csinálnám a helyedben, hogy amikor beteszik hozzád a gyereket, akkor átköltözöl egy másik szobába.
2011. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!