Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a teendő?...

Szerintetek mi a teendő? (anyósos )

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt.Először kijöttem a szüleivel aztán nagyon megromlott a viszonyunk.Először is:szerinte a fia azóta flegmázik mióta velem van(eme tényt elég érdekes hangnemben tudomásomra is adta.(igen és a fia azóta nem él drogokkal sem,de no problem)aztán:sokat vtam náluk,és amikor volt erőm takarítottam de mivel dolgozok és egyetemre járok volt h h hulla vtam...no ez is baja volt.Állandóan beleszól mindenbe,állandóan bekopog vmi ürügyel,ja és a legnagyobb baj:h nem veszünk részt a család közös programjaiban.Végül azzal telt be a pohár h hozzámvágott egy paplant amiért a nappaliban hagytam...egyébként a fiúknak sosem adnak pénzt,egy fillért se,pedig eddig dolgozott is(most az órabeosztás nem teszi lehetővé)...tuti bennem is van hiba,mert mikor az anyós meg akarta velem beszélni ezt(telefonon)én nem beszéltem vele...most ez a helyzet tarthatatlan,sztem az lenne a legjobb ha külön költözne a párom...de félek h akk még jobban megromlik a viszony,h elveszem a pici fiúkat.ez viszont tűrhetetelen,én már annyira kiborultam h a sakítás is megfordult a fejemben:(főleg rossz mivel az én szüleim imádják a barátom 21/L
2011. nov. 7. 09:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Neked/nektek is jó lenne hétvégi háznak.. persze értem, hogy kell a pénz, csak azt hiszem, ha ezt most eladod, akkor nem lesz többet kertes házad :(


Az anyósjelöltre pedig csak annyit, hogy a továbbiakban se keresd a társaságát. Attól meg ne félj, hogy ennél rosszabb lenne a helyzet, ha a fiúk elköltözne.

2011. nov. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igen tudom h nem lenne kertes házam többé,de nekem ennyi áldozatot minimum megérne a barátom:)Hétvégi ház,azért nekem nagy luxus lenne:)nem várhatom h dolgozzon,mikor így is rengeteg a tanulnivalója,tök korán kel,későn fekszik...stb...én meg megszoktam h dolgozom,lazább az órarendem,meg az lakás azért csak a miénk lenne:)
2011. nov. 7. 10:42
 13/15 anonim ***** válasza:
72%

ma 09:59 vagyok


Tudom ez most nem válasz,de mennyiért és hol árulod a házadat? Mert éppen keresek egy kis vidéki házat de csak "nyaralónak" használnám..


De azért adok egy tanácsot(nem kell megfogadni vagy hallgatni rám)

HA kt ember szereti egymást akkor abba harmadik személy nem tud beleszólni. Sem egy szerető sem egy rossz anyós.

Ha úgy érzitek hogy ketten is tudtok boldogulni akkor lépni kell.Idővel úgyis ki alakul egy állapot amin változtatni nem lehet.

Idővel az anyós vagy megbékél,hogy külön éltek,és boldogok vagytok,vagy továbbra is haragudni fog..Akkor meg teljesen mindegy hogy úgy haragszik hogy a te lelkiállapotodat is tönkreteszi vagy sem..(értesz ugye?)

2011. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem kellene annyit ott lenned, hogy takarítanod kelljen. A fiú dolga az udvarlás, menjen ő utánad. Én nem takarítanék, max. ha egy hétvégét ott töltök, megkérdezném, mit segíthetek, de ennyi. Ne szokják meg.

ha meg nem bírod az anyósodat, akkor ne találkozzál vele. és előbb-utóbb úgyis elköltözik a fia, nem? Szerintem a túlzott ottléted miatt jöttek elő a problémák.

2011. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igen jogos...lehet h túl sokat vtam ott,sőt tuti.De a srác szülei mondták h ők örülnrk neki(lehet csak udvariasságból,de én eleinte úgy éreztem nem zavarok).de nem voltam kolonc a nyakukon,magamnak vettem kaját stb.azért vtam én náluk mindig mert én nagyon messze lakok otthonomtól (kolis vagyok jelenleg)és nem akartam h a fiú vállaljon egy kb 100kmes utat hetente emiatt.
2011. nov. 7. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!