Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Ellopták a...

Mi a teendő? Ellopták a lányom (12ezres ) gyógycipőjét a bölcsiben.

Figyelt kérdés
Gondozóknak szóltam, csak együttérzően hümmögtek- nem hibásak, nem is tudnak mit tenni,- de csak simán ne foglalkozzak vele? Tudom, hogy nem lesz meg. Nem akarok senkit gyanusitani, kizárásos alapon tudom, ki volt, de nem tudom rábizonyitani.
2011. szept. 7. 16:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha valaki volt hasonló helyzetben, mit csinált?
2011. szept. 7. 16:31
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Menj oda hozzá és mond meg neki, hogy a lelkiismeretére bízod mit tesz. Én kivagyok már az ilyenektől, a nyár alatt 4 naptejet kellett venni, mert bár látták, hogy babás dolgok vannak a cuccunknál, de azért ellopták. Több ezer forint egy naptej.
2011. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
nem tehetsz semmit,ne vigyél drága cipőt,gyógycipőből is a legolcsobbat.
2011. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Azt írod tudod ki volt, akkor állj elé vágd orrba és közöld vele hogy feljelented ha nem adja vissza, márpedig a rendőrök hamar kinyomozzák ki a tettes.
2011. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a nagylányom más cipőjében hozta haza a kisöccsét az óvodából. Ez még hagyján, de én is csak pár nap után jöttem rá, hogy egy idegen gyerekcipő is hever az előszobában.

Szóval próbáld meg előadni a "gyanúsítottnak", hogy talán véletlenül elcserélték..., hátha magába száll, és így kevésbé ciki neki visszacsinálni a dolgot.

2011. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Gyógycipőből még nem is olyan drága a 12 ezres, és ha kell akkor kell. Állj oda a "tolvaly" elé, és mond meg, hogy vagy visszaadja vagy feljelented.
2011. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szóba elegyednék vele, mondanám, hogy képzelje már mi történt, ellopták a gyerek cipőjét, ezért holnap mész a rendőrségre feljelentést tenni. Az orra előtt kitennék valahova egy papírt, hogy a megbánó tolvaj névtelenül oda visszateheti a cipőt, különben a rendőrség fogja megtalálni. Hátha megijed.
2011. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
De ki lop a bölcsiben? A gondozók? Vagy inkább a gyerekek "lopnak", hiszen az enyém-tied még ismeretlen előttük. A rendőrség kizárva.
2011. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Állj elé, és kérdezd meg, hogy nem tudja-e esetleg, hogy hova tűnhetett a cipő, nem látta-e valahol. Ha valahol látta, akkor kéred, hogy juttassa vissza hozzád.

Sajnos 55.000 értékhatár alatt úgy tudom, nem lehet feljelentést tenni. Gáz.

2011. szept. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó..szerintem rosszul tudod.. nemhiába büntetnek ma már azért is, ha egy kiflit lopsz a boltból...
2011. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!