Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már fellángolást...

Éreztél már fellángolást valaki iránt, annak ellenére hogy komoly párkapcsolatban élsz?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, 4 éve vagyok együtt a párommal és már a menyasszonya is vagyok egy ideje. Nagyon jól megvagyunk a kezdetektől fogva, az együttéléssel sincs semmi probléma, a párom nagyon jó ember.


A gond csak az, hogy néhány hete egy férfi nagyon felkeltette az érdeklődésemet és sajnos én sem vagyok neki közömböz...állandóan rá gondolok és nem csak szexuális fantáziálgatásaim vannak róla, hanem szeretném megismerni, szeretnék vele nagyon sokat beszélgetni...a gyerekkoráról, az iskoláiról, mindenről, bármiről...


Eddig olyan boldog voltam, sziklaszilárdnak és megingathatatlannak hittem magamat meg a párommal való kapcsolatomat, és erre tessék, röviddel az esküvő előtt ilyen történik velem...egy csomót gondolok arra, hogy mostmár soha többé nem érezhetem azt a semmivel össze nem hasonlítható bizsergést a gyomromban, amikor randira készülsz, amikor évődve beszélgetsz a másikkal és látod a szemében az eszeveszett vágyakozást...

Persze tudom, hogy a szerelem nem tart örökké sajnos, de akkor is, nagyon hiányzik már most ez az érzés.


Más is érzett már ilyet?


Előre is köszönöm mindenki történetét, aki megosztja velem!


2011. nov. 4. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

éreztem egyszer pár hétig de elmúlt

ha tényleg szeretd a párod akkor elfog múlni, várj még pár hetet

2011. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez már komolyabbnak hangzik, mint kicsit eljátszani a gondolattal... Tudod, erre mondják, hogy a megcsalás elméletben kezdődik. Mégis azt mondom, kis időt hagyj magadnak. Először is: eszedbe ne jusson találkozni az illetővel, sőt: tudatosan kerüld el. Ha elmúlik a dolog pár hónapon belül (vagy remélhetőleg kevesebb), akkor nincs baj.
2011. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én állandóan azt érzek, de én pasi vagyok.
2011. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is éreztem. A benned lezajló kémia és hormonok ellen nem lehet tenni. Vagy várni kell, vagy (ki)lépni.

Nekem lecsengett az egész hála (tanárom volt és elment az iskolából), mondjuk esélyem nem lett volna és NEM is akartam volna semmit se, hiába vonzott a másik férfi.

22/L (5,5 éves kapcsolat)

2011. nov. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj hozzá a párodhoz. Én is éreztem már ilyet,sőt...fiatal vagy, merj váltani,ha ere vágysz! Én is megtettem anno...az már más kérdés,hogy összetörte a szivem és 2 év után sem tudom Őt kiverni a fejemből...szóval óvatosan! Ne járj úgy mint én. De ennek ellenére nem bánok semmit. 25/L
2011. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát!

Sajnos nem tudom elkerülni ezt a férfit, mert egy munkahelyen dolgozunk...most egyébként teljes káosz van bennem...folyamatosan pörögnek az agyamban a pro és kontrák...fogalmam sincs, hogy mit tegyek, sosem voltam még ilyen helyzetben.


Olyan mondások jutnak eszembe, hogy járt utat a járatlanért el ne hagyj...másik részről pedig, inkább bánd azt, amit megtettél, minthogy meg se próbáld...


Írhattok még nyugodtan!

2011. nov. 27. 09:14
 17/18 anonim válasza:

Már elmúlt a fellángolás időszaka a pároddal. Azért mondtál neki igent mert szereted vagy mert ez volt a következő lépés a kapcsolatotokban?

A másik egy fellángolás és lehet,hogy nem is ez lesz az utolsó. Szerinted ez az érzés nem fog elmúlni? Mert el fog és akkor megint lesz valaki más aki előhozza ezeket az érzéseket

Ha szereted a vőlegényedet akkor itt az ideje, hogy harcolj érte saját magaddal szemben! Ha nem így gondolod tényleg jobb ha szakítasz vele mert nem tudod értékelni

2018. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett ebből?
2020. júl. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!