Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elnézést a kifejezésért, de...

WorfHadnagy kérdése:

Elnézést a kifejezésért, de miért ilyen tahó?

Figyelt kérdés
Az anyámról lenne szó. Mondok neki valamit, egyből üvölt, őrjöng. Nem lehet semmiről kikérni a véleményét, válasz helyett csak üvöltözik. Amikor nagynehezen meghallgat, akkor kiforgatja a szavaim, szó szoros értelmében nyafog apámnak, hogy "A majommaaa' megin' nem lehet bírni". Pihenéshiány nem lehet, mert négy napot dolgozik, négyet nem. (Néha vannak jó napjai, akkor "csak" turkál a cuccaim közt, vagy állandóan cseszeget).
2011. nov. 1. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen a természete?

Régebben is ilyen volt? vagy csak az utóbbi isőben jelentkezett nála?

nem érte mostanában valami trauma vagy baleset őt?

2011. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Az én anyám is idegesítő, szűk látókörű és egyáltalán nem tartja tiszteletben a magánéletem. Megoldás: amint lehet elköltözni és saját életet kezdeni.
2011. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát kb. így fokozatosan jött elő nála ez a dolog... Tudtommal "önerőből" lett ilyen, nem volt balesete.


Második! Annyi egérutam van, hogy csak hétvégén és tanítási szünetekben kell az ingyencirkuszt néznem, hallgatnom, kollégista vagyok. Csak az a baj, hogy itthol nincs hova elvonulnom, amikor kezdődik a visítozás. :-/

2011. nov. 1. 20:11
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy klimaxol? az 1-2 év alatt elmúlik...
2011. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Még nem... Ha most ilyen, akkor inkább nem tapasztalnám meg, milyen lesz akkor...:-/
2011. nov. 1. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy 4napot melózik 4napot nem, nem biztos, h kipiheni magát. Attól függ mit és hány órában melózik??
2011. nov. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha arra nem fáradt, hogy turizza a cuccaimat, meg 'szogasson, akkor másra se. (Ha annyira fáradt lenne, ledőlne aludni). De lehet, hogy én vagyok a tiszteletlen takonyorrú... Hát persze!


Ahhoz képest nem én keverem meg a sz@rt apámnak, nem én hazudozok össze-vissza. Apámnak hiába mondom, hogy nem teljesen úgy van, ahogy bemagyarázza neki, de szokás szerint kuss a nevem. (Érdekes módon apám is hallja a cirkuszokat, amiket levág, de még annyit se mond neki, hogy asszony, azé' ezt nem kéne). Nem használok túl sok agysejtet, de a maradék is elpusztul.

2011. nov. 1. 21:35
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia. Az én anyukám is ilyen. Szerencsére 1 éve elköltöztem otthonról, de apámmal is ezt csinálja. Sajnos azt kell mondjam, tapasztalatból tudom, nincs más megoldás: mihamarabb elköltözni. Az enyémnek sem lehetett megmagyarázni, hogy ne legyen ilyen. Óvatosan, tapintatosan beszélni akartunk vele erről, s ő máris a magas C-n ordítva folytatta, hogy őt hogy merjük bántani, meg ilyenek. Szóval ne haragudj, hogy nem tudok jó tanáccsal szolgálni, de legalább együtt érzek.
2011. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ma 15:35 köszi.


Lenne egy érv, amivel meg tudnám győzni (Többség igénye vs. kevesek, vagy egy ember igénye), csak ugye a felfogása nem valami jó.


Olyan problémánk van jelenleg, hogy szombaton összeröffennék a barátaimmal, akiket a suliban ismertem meg (mindegyikünk máshova való, sokáig egyeztettük az időpontot, hogy mindenkinek jó legyen). Apámmal úgy beszéltük meg, hogy szombaton bevisz, az anyám nagyszüleinél töltöm az éjszakát, mert az, hogy vasárnap visszavigyenek a kollégiumba, sok lenne benzinbe'. (A vasúti közlekedés egy kalap sz@r nálunk, a buszos szintén).


Enyhe paranoia ez már, nem? A saját szüleiben és testvéreiben sem akar megbízni. Hiába magyarázom neki, hogy nem drogozni és gruppenbulit tartani megyünk a haverokkal, meg hogy az öreganyám nem fog nekem heroint adni :-D, figyelmen kívül hagyja.


A barátaim neméppen karótnyelt minimozartok, de mindig jobb, ha velük lógok, ápolom szociális kapcsolatom, mintha itthol reszelném az ereimet egy életlen Gilette-pengével.

2011. nov. 2. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!