Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha félek a párom...

Mit tegyek, ha félek a párom gyermekeitől?

Figyelt kérdés

Nem régen vált el,a fia 5 éves,a lánya 13.

Még nem találkoztam velük,amikor itt vannak hétvégén délutánonként,akkor én elmegyek a barátnőimmel beszélgetni,vásárolni.

Nem tudom,hogy miért,de félek a velük való találkozástól.

Gondolom az anyukájuk már beszélt rólam nekik,de nem hiszem,hogy pozitív dolgokat.

A párom viszont szeretné,hogyha megismerkednék velük...De nem tudom,hogy mit fognak szólni hozzám.


2011. nov. 1. 14:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha már így alakult, próbálj a lánnyal valami barátságfélét összetákolni, mert tényleg nincs nagy korkülönbség köztetek, nem is tudna felnézni rád és ennek nem csak a korod az oka. Nézd, én amondó vagyok mindig, hogy a sérüléseket gyógyítgatni kell, másképp nem javul a helyzet.Nem az a megoldás, hogy lelépek hazulról. Nézz szembe a problémával mindig. Értesd meg a lánnyal( a kisfiúval még ezekről nem nagyon van mit beszélni)hogy szereted az édesapját és szeretnél vele maradni, és ha ő esetleg haragszik is rá pillanatnyilag, de ha egy kicsit is szereti, megértheti, hogy most nehéz neked is ez a helyzet. Mondom, ha már belecsöppentél a családjukba akkor azt nézd, hogy a gyerekek ne érezzék magukat tehernek. Lehet, hogy most sokan elítélnek, de nem te vagy sem az első sem az utolsó, akinek így alakult a sorsa. Ne tologasd a találkozást, jobb túlesni rajta. Na, a legjobbakat nektek!
2011. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%

FromOz.... jó lenne ha visszavennél az arcodból kicsit.

A férj valószínűleg nem szerette annyira a feleségét, mivel belehabarodott a kérdezőbe és végül őt választotta. Sima ügy. Ennyi. A kérdező megadta neki azt, amit az exneje nem. Te meg húzd meg magad, mert sok közöd nincs hozzá.

2011. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezen én is átmentem, hidd el csak az eleje nehéz. A gyerekeknek is! Mi a lánnyal szinte alig beszéltünk. Most én nevelem őket és sokmindent hamarabb mesélnek el nekem mint az apjuknak.

Ja, és az ex rólam is mindent mondott nekik csak jót nem..

Egy idő után mindenki beletörődik. Próbálj természetesen viselkedni velük (tudom, nemm egyszerű) és ne legyél tolakodó! De ezt a "bujkálást" hagyd abba minél hamarabb!!

2011. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, nem jó színben kell feltüntetni magad,csak önmagadat kell adni. Ha ilyen fiatal vagy,próbálj a nagylány barátnője lenni-egy kis smink,egy kis körömfestés, lányos csavargás, bevásárlás,segíts megcsinálni a leckét és máris nyert ügyed van!
2011. nov. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én esetemben 1 lány volt aki akkor 7 éves volt. Nekem semmi közöm nem volt a váláshoz, mert amikor a párom megismertem, már rég elváltak. Tőlem senki nem kérdezte, hogy akarok-e találkozni a gyerekkel. Egyszer az apukájával együtt jöttek elém a munkahelyemre. Engem inkább egy nagyobb testvérként tekint. Ami sajnos sok kínos és hülye helyzetet eredményez. A párom meg látja milyen "jól" kijövünk és én vagyok anyja és apja egyaránt a kislánynak. Tehát azért a ló túloldalára se ess.
2011. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, én meg is ölnélek. A 2 gyerek életét tönkretetted, amikor aput elcsaltad hazulról. Nincs házasság, amiben ne lenne néha olyan pont, amikor meg lehet bontani. Jópofizni, meg palacsintát sütni kár ezek után, nem lesz normális életed ebben a kapcsolatban, de ha van egy kicsi-pici lelkiismereted (nem úgy tŰnik), nem is az ex miatt. Az egy család volt, a párod pedig apuka, akit a gyerekei hazavárnak. Azt meg pláne ne hangoztassuk, ha később még a gyereket is sikerül elcsalni a tönkretett anyukától!Szégyellje magát, aki ezt írta, mert ez úgy történik, hogy aput elcsábítom, elválik, az anya belerokkan, gyerek tönkremegy, végül kénytelen odamenekülni, a jópofizós mostohához. Aljas dolog, velem tennéd, addig élnél, az biztos...
2011. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jogosan félsz, Nem tudom, hogy akarsz a szemükbe nézni?!Felfogtad te egyáltalán, mit tettél velük?! Palacsinta, hahhahha, meg jaj, bocsi, de talán lesz majd új életetek, én hiszek a reinkarnációban :D. Nekem apukátok tudjátok nagyon KELLETT. Fúúú.
2011. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A két utolsonak irom 21:18 és a 21:32 ugy megkérdezném melyik bolygon élsz nem lehet senkit kötelezni,hogy azzal éljen, akihez már nem kötödik .Az,hogy az apa lelépet a családbol az azért lehet mert ott már nem ugy müködtek a dolgok.Hiába tartasz valakit visza ha az menni akkar.
2011. nov. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!