Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadják még? /lent/

Elfogadják még? /lent/

Figyelt kérdés

(Rossz a kategória, tudom, de nagyon sürgős, és itt azért többen olvassák)

Az októberi havi buszbérleteket még lehet használni november első hetében? :S

Vagy már nem fogadják el? És a hónap bármelyik napján lehet venni bérleteket?


2011. okt. 31. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A hónap bármelyik napján lehet venni bérlete, és ha emlékezetem nem csal akkor az októberi bérlet november 5-én éjfélig még érvényes, legalábbis 2 éve még így volt, ez gondolom nem változott, de rajta kell lenni a bérleteden hogy meddig érvényes
2011. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Legjobb tudomásom szerint november 5-ig jó. Általában a közlekedési szolgáltatók ilyen ünnepek esetében amúgy is humánusabban, nagyvonalúbban kezelik az ilyen dolgokat.
2011. okt. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :)
2011. okt. 31. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:
hónap bármely napján lehet venni, igen, van olyan is, hogy 30napos, amit pl. megveszel 17-én és kövi hónap 17.éig jó ugyanannyiba kerül azthiszem:) de nem minden városban van..kérdezd meg:)
2011. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem közlekedik BKV-val?

Az éves bérlet egy-egy havi szelvénye az adott hónap első

napjától az adott hónap utolsó napjáig érvényes.

A havi bérlet valójában 30 napos bérlet, ha megveszed mondjuk nov. 2-án, akkor az dec. 1-jéig jó.(illetve te mondod meg, hogy mikortól legyen érvényes, és ezt rábélyegzik a szelvényre.) Szívás a februári bérlet, mert a február általában 28 napos.

2011. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!