Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok olyan helyzetben,...

Voltatok olyan helyzetben, hogy a nagymama elszerette tőletek a gyereket?

Figyelt kérdés
Én egy édesanya vagyok,és férjem anyja beteges ragaszkodik a 6 hós fiamhoz:(Ki akarja sajátítani magának,én meg félek elfogja szeretni tőlem a kicsit!
2009. máj. 5. 14:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon örülj, hogy így szereti a mama. Úgyis egész nap te vagy vele.Soka örülnének, ha a sját anyjuk törődne az unokájával.

Van olyan barátnőm, akiek egy hét szabira kellett menni, míga nagylány nyaralt, mert a nagyi nem vállalta, hogy áthozza szembe a bölcsiből az unokáját, ugyanis megharagudott, mert a kétéves gyerek egyszer nem köszönt neki. Vannak ilyenek is.

Majd beáll ez normális szintre.És ha már kettő lesz, neked is felüdülés lesz, ha valaki kicsit besegít.

Örülj, hogy ilyen nem érdemes megbántani ezért. A te kis gyereked örökre a te fiacskád, téged szeret legjobban a világon. Ne rontsd el, ha semmit nem teszel, akkor ez íy is marad. Ha vergődsz, pont azzal ártanál.

2009. máj. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!