Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallókészülék ellenére bömbölt...

Hallókészülék ellenére bömböltetni a tv-t; nóóórmális?

Figyelt kérdés
Faternak van jó hallókészüléke, egy szinttel lakik lejjebb, de az agyamra megy, hogy miért kell kivenni a hallókészüléket és bömböltetni a tv-t késő este.
2011. okt. 17. 21:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Minden idős ember ezt csinálja. Ráadásul nem hajlandóak elfogadni "ezeket a modern ketyeréket" mint a vezeték nélküli fülhallgató és a többi. Megoldás nincs. Kapcsold ki a tévét és kártyázzatok.
2011. okt. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom, hogy nem te vetted neki a házat?!

Magyarul azt csinál a saját házában, amit akar!!!


Ha nem tetszik, költözz albérletbe!

(Azután majd írd ide a következő levelet arról,

hogy "a főbérlőm hangosan tv-zik".)

2011. okt. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
10%

Waczak Szállóban volt egy hallókészülékes jelenet. Az öreg hölgy mondta, hogy nem tartja bekapcsolva, mert lemerülnek az elemek.

A főszereplő egyszer elkezdett tátogva beszélni hozzá, néni "várjon, felcsavarom, nem hallom, amit mond", majd amint megtörtént, főszereplő torkaszakadtából folytatta... :)

2011. okt. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Esküszöm el nem hiszem, mennyi b.unkó ember van itt.

Nem, nem én vettem neki a lakást, de ő sem, ugyanis önkormányzatiban lakik, és évek óta nem fizeti azt sem. Ő kérte, hogy egy éjszakát aludjunk ott, mert voltak betörések a házban. Pont lesz.rom, hogy ő mit csinál, de ha ő kéri, hogy aludjunk ott, akkor legalább éjfélkor vegye lejjebb a hangerőt....


Éjfélkor aludni szoktam, nem kártyázni, de erre esélyem sem volt...

2011. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
08:34 - szerintem azok nem neked szóltak, hanem a kérdezőnek.
2011. okt. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt aztán vettünk egy vezeték nélküli fejhallgatót, karira jó ajándék lehet.
2011. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tökmindegy, hogy kinek ki vesz lakást vagy ki függ egzisztenciálisan a másiktól, attól még nem kell egymás agyára menni, csak mert ez vagy az...
2011. dec. 3. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!