Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beadnád zaciba az ékszert...

Beadnád zaciba az ékszert amit családtagtól kaptál?

Figyelt kérdés
Van egy pár aranyfülbevalóm, nagyon régen kaptam anyukámtól, ő már nem is emlékszik rá hogy vette nekem. Egy ideig használtam, még középiskolában, de csak mert nem volt másik. Sosem tetszett igazán, az arany ékszereket meg alapból nem szeretem, nem használok aranyat, mert nem tetszik. Ezüstöt vagy bizsut hordok. Anyagilag most meg vagyok szorulva, jön a karácsony és jól jönne a pénz. Beadnátok így zaciba? Anyumnak nem mondanám el, minek ha már nem is emlékszik rá?
2011. okt. 17. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
beadtam...sokszor...az összes aranyomat... meg aztán ki is váltottam őket. úgy soha nem adnám be az ékszereimet, hogy utána nem váltom ki őket és hagyom elveszni....
2011. okt. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én minden aranyékszeremet eladtam(nem volt sok), kivéve, amit a nagymamáimtól kaptam. azt nem bírnám eladni soha:)

anyukámtól nem kaptam aranyat, de azt sem adnám el.

az exemtől és családjától kapott aranyakat eladtam:)

2011. okt. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha 100 százalék, hogy hamarosan pénzhez jutok, és ki fogom tudni váltani.
2011. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!