Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Batyam nem akar velunk beszeln...

Batyam nem akar velunk beszelni, mit tegyunk?

Figyelt kérdés

Harom batyam van, en vagyok a hugi. A nagyobb batyank nem akar velunk beszelni. Apam kedvence volt amig en meg nem szulettem. Azota sincs kibekulve, hogy o egy kicsit hatul maradt, de csak szerinte. (Apank meghalt 10 eve) En nagyon nem is ismertem mert nagyon ritkan lattam, ugyanis 6 eves voltam amikor elvaltak a szuleink.

A tegnap kuldtem egy sms-t szulinapjara es felhivott, hogy ne kuldjek neki semmit es ne kivanjak semmit! (Amugy a tobbi batyamnak is ezt elmondta.)Anyankal is megszakitott minden kapcsolatot!

Egy orszag valaszt el tole! Mit tehetnenk, hogy ne utaljon minket ennyire?


2009. máj. 1. 11:59
 1/7 A kérdező kommentje:
30 ev felettiek vagyunk.
2009. máj. 1. 12:02
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tul konkret a kerdesed, peldaul azt kifejthetned, hogy miert haragudt meg ratok?


Mert az, hogy kicsit hatterbe szorult, az nem indok, hogy az egesz csaladjara haragudjon es ilyen durva legyen, valaminek tortennie kellett.

2009. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom az okat, hogy miert haragszik rank? Mar kis korom ota, haragszik ram meg a batyaimra! Szerintem apank miatt! Csak ezt az okot tudom, mert anyank nem tett kulombseget kozottunk, csakis az apank!

Mikor kicsi is voltam, sokat bantott ha csak ketten voltunk a lakasba, volt olyan is, hogy annyira megvert, hogy elajultam :(

2009. máj. 1. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ebből amit leírtál..szerintem meg se érdemel titeket !

Ti ottvagytok egymásnak anyukáddal és a másik 2 bratyóval, és ha a 3.nem száll be a buliba az az ő baja,vénségére bánni fogja hogy nem lesz családja !


Üdv :)

2009. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnos sajat csaladja sincs mert az exevel is nagyon durvan bant meg a no gyerekeivel is!

Sajnalom mert testverem, es tenyleg egyedul marad a nagyvilagba!

2009. máj. 1. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami történhetett az életében, ami ilyenné tette, és valószínűleg ebben apátoknak nagy szerepe van, ő pedig még mindig nem tudta feldolgozni. Próbáld kideríteni, ha foglalkoztat, esetleg a többi tesódat is kérdezd meg, hogy ők mit tudnak.
2009. máj. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sokat beszelunk a batyaimmal a "nagyrol" de sajnos ok sem tudjak miert ennyire onzo! Amugy neki sajat szobaja volt gyerekkent, mi meg 3 voltunk egy szobaba. O akkor is kulonc volt!

Koszonom mindenkinek a valaszat!

2009. máj. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!