Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondhatott neki az apám? ...

Mit mondhatott neki az apám? 17/L

Figyelt kérdés

Pénteken nálunk volt a barátom, egy kis időre kettesben maradt apával mert el kellett mennem anyának segíteni.

Miután visszajöttem olyan furcsán viselkedik velem a barátom azóta, kicsit távolságtartó, lerázott ,hogy késő van és haza kell mennie, búcsúzáskor nem megcsókolt hanem az arcomra adott puszit.


2011. okt. 9. 19:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
hány éves a barátod?
2011. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

"Ezekszerint a pasid megijedt alaposan, ha màr igy köszönt el tõled.Kérdezd meg tõle. Viszont jót kuncogtam most ezen a történeten."


Nem mond semmit.


Örülök ,hogy jól szórakozol. :(

2011. okt. 9. 20:05
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván félt téged, aztán kicsit megkorholta.
2011. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:04


Barátom is 17 éves.

2011. okt. 9. 20:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mond semmit, akkor az apud megtiltotta neki.
2011. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem valami ilyesmit:


"Bekur, én türelmes vagyok, másfél év vietnami fogság béketűrővé tett. De ha azon kaplak, hogy meg mered rontani az elsőszülött lányomat, akkor elkaplak haver, elkaplak, mint sárgát a napalm!"

2011. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
68%

Hogy lehet egy szülő ilyen szemétláda?! Belemanipulálni a gyereke magánéletébe... undorító... engem is tiltani akartak 17 évesen az akkori barátnőmtől, aminek az lett a vége hogy sutyiban még kb 5 évig jóban voltunk. Szerintem a barátodat ki kéne faggatnod alaposabban... Amúgy azóta is távolságtartó veled, vagy csak tényleg késő volt és haza kellett mennie? Mindenképpen szedd ki belőle hogy mit mondott apád, vagy apáddal veszekedj egyet, hogy miért ront bele a barátságaidba. mindenképpen meg kéne tudni a pontos helyzeted.


26/pasi

2011. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a bad boys 2 jelenetét, amikor a kissrác randira hívja a kiscsajt és a Martin Lawrence leugatja! Abból rájössz, hogy kb. mit mondott neki! :)
2011. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én azt tudom, hogy mit nem mondott neki:D
2011. okt. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Adott neki egy barackot a fejére :D
2013. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!