Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ugyan mit csináljak? L/15

Most ugyan mit csináljak? L/15

Figyelt kérdés
Van egy srác aki az osztálytársam és hajt rám ( 17 éves mert ilyen hülye csoportos összevonás van, ő neki már volt sok csaja, bulizós). Velem fog táncolni a bálon,, és.... mindig felhív, beszél nekem 10 perceket. De ebben én is hibás vagyok.. amikor elhívott egy kávézóba adtam neki a végén az arára egy puszit és amikor a suliba mondta hogy üljek az ölébe.. oda ültem, próbáltam ellenkezni, de nem nagyon vette az adást. Nem akarom félre vezetni, kedves és aranyos és mellesleg gazdag is.. de kinézetre nem az esetem. Mit tegyek most? Hizsen a táncra vele kell próbálnom kb 1 hónapig.. ami persze kézfogás, meg derékfogás:// .... Kérlek segítsetek!! Mit tegyek ilyen helyzetben?
2011. okt. 1. 21:44
 1/4 bánomisén ***** válasza:
93%
Az, hogy a táncpartnered lett, még nem jelenti azt, hogy másban is a partnerének kell lenned. Mondd meg neki nyugodtan, hogy nem akarsz tőle semmit (ha tényleg nem akarsz tőle semmit). Ha megérti, jó, ha nem, akkor még mindig ott a tanár/szülő, ha nem hagy békén a gyerek. A telefont is le lehet tenni, ha már túl sokat dumál, mondd, hogy dolgod van. Az ölébe meg ne ülj többet, mert azt bátorításnak veszi és jogosan.
2011. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először döntsd el, mit akarsz, aztán tartsd magad ahhoz. Ne menj vele kávézóba, vagy tisztázd, hogy ez csak baráti jellegű, ne puszilgasd, ne ülj az ölébe. Mégis mit gondoltál, amikor ezeket csináltad? Ugyan már. Tudom, hogy imponáló tetszeni valakinek, főleg egy idősebb fiúnak, de ne játssz vele.
2011. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ugyan mit... feküdj is le vele, ha azt kéri, de aztán tisztázd, hogy csak barátilag tetted
2011. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bánomisén ***** válasza:
100%

Most miért bántjátok? 15 éves, ebben a korban ki a búbánat viselkedik logikusan, felnőttesen? Az a dolga, hogy tévedjen, abból tanul. És tudja is, hogy hibázott. Ha már nem tudtok segíteni neki, akkor ne bántsátok. Na.


OFF vége.

2011. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!