Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyan miért ilyen? L/15...

Ugyan miért ilyen? L/15 (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A volt barátom 3 hete szakított velem neten, azt írta hogy már nem érzi azt mint régebben, és valami megtört benne, írtam neki hogy beszéljük meg élőben de ezt nem akarta mivel ezzel indokolta hogy: kellemetlen lenni neki, és nem tudná, hogy mit mondjon. Ami után szakított velem írogatott nekem facebookon kedvesen, mint egy barát. Most elment nyaralni, hazajött .. rá írtam hogy mi a helyzet vele.. vissza írt de nagyon szűkszavúan, nem is küldött smilét.. semmit se. Aztán én mihamarabb elköszöntem és leléptem. Nem értem.. Mit tettem?? Edddig mindig ő írt.. Mintha agymosáson ment volna keresztül, a szakítás is olyan gyorsan jött. Nem értem....
2011. aug. 7. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

a volt barátod egy farok.ne foglalkozz vele,találsz sokkal jobb,aranyosabb fiút.

13L

2011. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a nyaraláson kicsit átértékelte a dolgokat..rájött hogy ebből sose lesz barátság kár is erőltetni. neked is rá kéne jönnöd:)
2011. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy a szülei nem akarták a kapcsolatotokat és azért szakított veled vagy tetszik neki egy másik lány..:-S Amúgy is fiatal vagy, találsz mást is helyette. :) Jön majd másik. Nem kell vele foglalkozni! :))

15/L

2011. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen már másvalaki köti le a gondolatait.
2011. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kétlem..
2011. aug. 7. 16:19
 6/6 anonim válasza:

nem tudom lehet hogy csak megkapta amit akart

biztos találsz jobbat 16/f

2011. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!