Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következőről?

Mit gondoltok a következőről?

Figyelt kérdés
én 20 éves csaj,szerelmem 26 éves,igaz még csak 3 honapja vagyunk együtt,de nagyon szeretjük egymást,rengeteg bennünk a közös előre tervezgetunk stb,hétvégén 3 nap kirandultunk,majd mikor hazajottunk elrejtett szobámba egy levelet és az utan talaltam meg mikor elment és abban is azt irja,hogy élete szerelme vagyok stb stb...kirándulásunk alatt felemelt és azt mondta,hogy ki akarja probalni el e bír ugy mint a menyassszonyokat viszik :) majd a gyürümet felprobalta melyik ujjara megy ra...szerintetek?
2009. ápr. 27. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól hangzik! :) Olyan kis ügyetlenek ebben a pasik... :) De ne éld bele magad, mert ha valami miatt még várna egy kicsit, akkor csalódott lennél minden alkalommal amikor nem teszik meg és te várod!
2009. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a 3 honapot kicsit korainak tartom egy eljegyzeshez, de volt mar ra pl:D a jelek erre utalnak. Minden esetre azert nagyon ne eld bele magad, hatha koppanas a vege...nehogy rosszulessen ha az elkovetkezo ket hetben nem keri meg akezedet. Volt baratnom akinek emiatt savanyu szajize lett es kesobb a kapcsolatuk ment ra.

szoval csak ovatosan:)

En masfel eve vagyok a parommal, de meg most is tesz olyan lepeseket, hogy gondolokodok, hogy vajon ismerem-e? :P :)

minden esetre, remelem ugy lesz, ahogyans szeretned

:)

2009. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ezekből a jelekből,én eljegyzésre gondolnék,de sajnos olyan típus vagyok hogy könnyen beleélem magam a dolgokba és ha nem úgy lesz...akkor mg szomorú vagyok..sztem próbáld elterelni a gondolataidat és ha mégis megkérné a kezed akkor legalább meglepődsz:-)

Sok boldogságot ha mégis így lesz!

bár a 3 hónap elég kevésnek tűnik:-(

2009. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap nagyon-nagyon kevés egy eljegyzéshez. egy 26 éves felnőtt férfi ezt tudja, neked 20 évesen még rózsaszín ködben ez nem annyira világos. Szerelmes, de még nem fogja megkérni a kezedet, csak ábrándozik, hogyha minden ilyen marad akkor majd egyszer. Ettől függetlenül lehet, hogy majd meglep egy gyűrűvel, de az nem eljegyzési lesz :D

Türelem!

Hosszú idő vár még rátok.

2009. ápr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem élem bele magamat,csak nekem olyan fura volt mindez...tudom,hogy 3 honap nem sok,de még pl olyat is mondott,hogy reméli hogy max 15 év mulva már rendesen fog tundi magyarul,mert ő nem magyar,hanem szlovak nemzetiségü,de tanul magyarul,mert apum csak magyarul tud,Magyarországrol költözött ide Szlovakiaba...meg persze testvéreim se tudnak szlovakul csak en :)
2009. ápr. 27. 16:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, jo volt olvasni a soraidat! DE jol vigyazz! 3 honap utan ez meg teljesen normalis dolog ami tortent veletek a hetvegen. 3 honap utan minden kapcsolat meg a szerelemrol szol.

Szeressetek egymast tovabbra is, de semmi komolyra meg ne gondoljal, eloszor is ismerjetek meg egymast alaposan, es egyutt is elhettek majd, hogy minden de minden mozdulataval tisztaban legyel!

20 evesen meg ugyis nagyon fiatal vagy, eljel, tanuljal, utazzal, dolgozzal, es jo par ev mulva kotelezd csak el magadat majd valaki mellett!

Ha tenyleg osszepasszoltok, akkor raer meg az eljegyzes 2-3-5 ev mulva is, hiszen ugyis egyutt elitek le az eleteteket, akkor minek sietni?

2009. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
70%
figyelj én már hallottam iljen esetről az egyik 22 éves haveromtól ő azt mondta hogy ha hallok ilyenről akkor szóljak hozzá amógy szerintem beszélj az apukáddal mint férfi a férfival de anyukáddal sem ártana beszélned
2009. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!