Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek, hogy valakit...

Volt már veletek, hogy valakit nagyon nem bírtatok elsőre, aztán jó barátok lettetek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 22:02
1 2 3
 11/21 x) ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a kapcsolatom először az egyik legjobb barátnőmmel :) Kb 1 évig ki nem állhattuk egymást aztán már nem is tudom miért de közös lett az érdekünk és elkezdtünk beszélgetni aztán egyre jobb lett a viszonyunk. De sajnos elég gyakran veszekszünk, nem mindig találjuk a közös hangot. Csak amikor nem ez megy akkor tök jól elvagyunk. De ennek ellenére szerintem ha nincs meg a kölcsönös szimpátia akkor nem biztos hogy igaz barátság lehet belőle :)
2011. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha jóbarátok nem is lettünk, de megismertem és megkedveltem az illetőt. De volt már fordítva is, hogy eleinte szimpatikus volt, de aztán kibújt a szög a zsákból.
2011. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmmel úgy ismerkedtem meg, hogy az utcánkban el akart ütni biciklivel. Első látásra utáltuk egymást. Már akkor megmondta a nagymamája, hogy jó barátnők leszünk. Hatévesek voltunk. Most már lassan 30 éve barátok vagyunk.
2011. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
egyetlen egyszer fordult elő,azt hittem egy nagyképű,idióta paraszt azt illető.Aztán kiderült,hogy a szöges ellentéte:)
2011. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
igen, egyik legjobb barátnőm. amikor egy osztályba kerültünk, utáltuk egymást, vagyis inkább ő engem, mert azthitte nyávogós p*csa vagyok, mikor csak kib*szottulelmebeteg :D és ugye mivel ő nem szólt hozzám, nem köszönt meg semmi, én néztem őt egy flegma kislánynak..:D később tesiórákon ismerkedtünk meg, mert alig tesiztünk..:D nyáron együtt mentünk pótvizsgázni..xD már nem most volt..:D de azóta is nagyon jóban vagyunk, megbízunk egymásban :D
2011. szept. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Rengeteg emberrel vagyok így...
2011. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nálam az első megérzés általában szokott működni-de ha nem, akkor sem olyan szinten, hogy puszipajtások lettünk utána.
2011. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen jóban lettünk,de valahol belül mindig éreztem, hogy jobb ha nem bízom meg benne igazán. Esetleg higgyje azt,hogy hú de jóban vagyunk,de én nem adtam ki magam azért neki :) Eddig mindig beigazolódtak a megérzéseim... Egyre jobban kopnak a "barátok"...
2011. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Gyakran azok az elsőre ellenszenvesek, akik másként gondolkodnak, illetve más az erős oldaluk, mint neked.


Előfordulhat (persze nem az esetek többségében), hogy végül nagyon jó barátság vagy nagyon termékeny munkakapcsolat lesz az ilyen ismeretségből pont azért, mert idegen nézőpontok figyelembevétele hasznos lehet, segíthet fejlődni.


Én élő emberekkel ritkán vagyok így (noha előfordul), könyvekkel viszont gyakran. Szeretem azoknak a műveit olvasni, akik ellenszenvesek, meg olyan elméletekkel, felfolgásokkal foglalkozni, amik taszítanak. Ezekből rendszerint többet lehet tanulni, mint abból, ami már eleve közel áll hozzám.

2011. szept. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, és utána tényleg barátnők lettünk. De ő is utált engem, én is őt, aztán egy koncerten dumáltunk, összebarátkoztunk.
2011. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!