Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszél bele, hogy...

Miért beszél bele, hogy hogyan öltözködjek?

Figyelt kérdés
Bátyám mostanában azzal van elfoglalva.hogy hogyan öltözködöm.Nyáron olyan dolgokat beszélt,hogy nekem 20 éves fejjel rózsaszín cuccokban kéne járnom.Vett nekem rózsaszjn cipőt,ami nagyon gyerekes volt,meg rózsaszjn felsőt,és lenézően mondta,hogy legalább lesz valami rendes ruhád is.Ő nem fogja fel,hogy én már kinőttem a rószaszín cuccokból.Minap pedig azt mondta,hogy le kéne cserélnem a tiszta új táskám meg a kabátom,mert azok nem nőiesek.Kék táskám van,neki az nem tetszik.Mert szerinte az nem nőies.Érdekes,egyetemi csopottársnőimnak is kék vagy fekete táskája van.Akkor ők sem nőiesek?Mit tennétek ilyenkor?Azért ciki,hogy ennyi idősen parancsolgatni akar nekem,h mit vegyek fel,milyen táskát vegyek.
2011. szept. 25. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa szitu. Szerintem ne törődj vele.
2011. szept. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
próbálok vele nem törődni,de ez a táskás sztori kiakasztott,azt mondta,venni kell másik táskát,mert nem nőies,hát sem én,sem a szüleim sem milliomosok,hogy minden héten új táskát tudnánk venni
2011. szept. 25. 07:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem ez a rózsaszínmánia kicsit homogyanús. Remélem tévedek!

:)

2011. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki,hogy ha rózsaszín cuccot akar,akkor vegye fel ő.Miért nem mindegy neki,hogy miben jársz?Én ezek után le is haraptam volna a fejét.A szüleid ehhez mit szólnak?Mondd meg neki,hogy te nem olyan nő vagy,akik között ő ezek szerint forog,neked más a stílusod.Nekem ezt régen pár plázacica osztálytársam mondta,nekem erre az volt a válaszom:"Miért kellene úgy kinéznem mint egy k*rvának?"Ne ne engedd,hogy hülyét csináljon belőled.
2011. szept. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyira semmi köze hozzá, hogy ha annyira rózsaszín táskát akar, vegyen magának.

Szerintem csak ilyen drasztikus mondattal tudnád leállítani.

Ha homoszexualitás lenne a dologban, abban sincs kivetnivaló, de ne szóljon bele az öltözködésedbe.

Ha pedig igazán ismerne Téged, akkor tudná, hogy nem a Te világod a rózsaszín. Ugye? :)

2011. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igazatok van,és gyanúsak nekem az ő beszólásai,mi köze hozzá,h mit veszem fel?
2011. szept. 25. 07:52
 7/8 anonim ***** válasza:

szeretne téged nőnek látni

és az ő számára egy nő rózsaszín cuccokban jár

más pasik számára ez nem így van.


a kérdés minek foglalkozik azzal a huga hogy öltözik, a bnőjével kellene foglalkoznia így


gondolom nincs bnője...

2011. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább nehéz lehet elfogadni, hogy felnőttél, ezért erőlteti a kislányos stílust.
2011. szept. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!