Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Nem tudok valamiben dönteni,hogy menjük-e vagy sem...

Apai mamámékkal kb 4éve nem igazán tartom a kapcsolatot,persze ennek oka is van. Nem egy városban lakunk(távolság). gyerekkormban sem szerettem soha oda járni(mindig szidták az anyámat,fájt apámnak,aki alkesz,hogy anyámhoz lettem elrendelve 3évesen). Illetve nem rég 2hete felvettem velük a kapcsolatot,felhívtam őket,nagyon mogorva volt,kérdeztem,hogy kimehetnénk-e e kisfiammal hozzájuk,mert ideköltöztünk mi is júliusban ebbe a városba ahol ők is laknak. Erre azt mondta,hogy persze,mi már téged 4éve várunk,te nem jöttél soha,nem érdekle már téged mi van velünk,meg a fiadat sem ismerjük,amiről nem mi tehetünk...na ekkor már nem tetszett a hozzállásuk! Pont úgy jött ki sajnos hogy az ígért találkozós napra,belázasodott a kisfiam,lemondtam,és KÖSZÖNÉS NÉLKÜL leragta a telefont,de persze abban benne volt,hogy ma menjünk...

Mit tennétek? Annyira zavar ha már telefonban ilyen volt,mi lesz személyesen?


2011. szept. 24. 12:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg nagyon bántotta ,hogy nem mész el hozzá.Azért volt ilyen veled. De a szive mélyén nagyon vár hid el.Lehet ki indulva az én nagymamábol majd mutatja a sértödöttet,lehet,hogy jogosan is.De majd meg békül.Legközelebb meg ha beteg lesz a kisgyerek hivjad el te.Vagy szakits rá mihamarabb idött,hogy bepotold a látogatásod.
2011. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
86éves...nem fog eljönni ide.
2011. szept. 24. 12:24
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén nem értem miért mindenki a kérdezőt oltja.A rokonaink iránti kiváncsiság természetes dolog.Na ez a kiváncsiság nem volt meg a nagymamában.Mert őszintén szólva ha egy nagyszülő-szülő(tehát a felnőtt)rajong egy gyerekért, akkor mindent elkövet, hoyg úgy alakítsa a kapcsolatát egy 3 éves gyerekkel, hogy az jó legyen.

Nem tette, és ezért miért is égne egy unokában hoyg rohanjon a nagyihoz.

Én védem az öregeket, meg szeretem őket, de köztük is vannak típusok és őszintén a te nagymamád azok közé tartozik, akihez el fogsz menni és CSAK PANASZKODNI fog.Ez a hibáztató, hárító magatartásából (ahogy az embereket ismerem) tökre következik.Ha te bármikor építkezni tudtál volna ebből a kapcsolatból, akkor a nagyi nem távoli rokon lenne, hanem szerves része az életednek.

Megkerested, jól tetted, ezt kellett tenned.Nem úgy sült el ahogy vártad.Ez van, semmi baj, megpróbáltad.Menj el mert már megígérted, de zárj ki mindenkit az életedből aki energivámpír és téged okol olyanért amiért nem is kell felelned, meg megpróbál lelkiismeretfurdalást kelteni benned.Fú, ez utóbbit de utálom.Szerintem mindent jól csinááltál, és szerintem ezt elszúrta.Ő.Nem te.

2011. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azt hitte, hogy meggondoltad magad, és csak kitaláltad a kisfiad betegségét. Tulajdonképpen az előzményeket nézve érthető is.


Hívd fel újból, és felejtsd el ezt a kis incidenst.

2011. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!