Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Nem tudok valamiben dönteni,hogy menjük-e vagy sem...

Apai mamámékkal kb 4éve nem igazán tartom a kapcsolatot,persze ennek oka is van. Nem egy városban lakunk(távolság). gyerekkormban sem szerettem soha oda járni(mindig szidták az anyámat,fájt apámnak,aki alkesz,hogy anyámhoz lettem elrendelve 3évesen). Illetve nem rég 2hete felvettem velük a kapcsolatot,felhívtam őket,nagyon mogorva volt,kérdeztem,hogy kimehetnénk-e e kisfiammal hozzájuk,mert ideköltöztünk mi is júliusban ebbe a városba ahol ők is laknak. Erre azt mondta,hogy persze,mi már téged 4éve várunk,te nem jöttél soha,nem érdekle már téged mi van velünk,meg a fiadat sem ismerjük,amiről nem mi tehetünk...na ekkor már nem tetszett a hozzállásuk! Pont úgy jött ki sajnos hogy az ígért találkozós napra,belázasodott a kisfiam,lemondtam,és KÖSZÖNÉS NÉLKÜL leragta a telefont,de persze abban benne volt,hogy ma menjünk...

Mit tennétek? Annyira zavar ha már telefonban ilyen volt,mi lesz személyesen?


2011. szept. 24. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan neheztel, mert akárhogy is, csak a nagyanyád. Lehet velük megszakítani a kapcsolatot (ahogy 4 évig tetted), de akkor ne csodálkozz, hogy mikor gondolsz egyet és felhívod őket annyi év után, nem ugrálnak örömükben.
2011. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk volt. 4 evig hol voltal? A hirtelen betegseget ugy gondoltak, hogy kifogasnak hasznalod. Telefonba nem latjak kisfiad, nem tudjak mit higyjenek. Szeretnenek latni es kisfiad, menjel el, ne hozzatok fel a multat, azt majd meglatod.
2011. szept. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát akkor mondhatnám azt is,hogy ki sem megyek,mert akkor miért legyek kíváncsir rájuk 4év után.

Hülye ötlet volt felhívni őket!

Amúgy nem arról van szó,hogy 4évig nem is találkoztunk csak enm oylan rendszerességgel,mint azelött.

Külföldön dolgoztam.

2011. szept. 24. 12:12
 4/14 A kérdező kommentje:
Tavaly tavasszal is kint voltam náluk,másfél éve!
2011. szept. 24. 12:12
 5/14 anonim ***** válasza:
OK, ertve. Tudod, azt ajanlom, hogy jobb ha ki sem mesz. Hozzaallasoddal csak vita lenne. Nem hianyzik, gondolom, a mamanak.
2011. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Arról nem tehetsz, hogy a kisfiad belázasodott. Ha van bennük egy kis emberség akkor megértik, hogy most nem tudtok menni. Esetleg annyit tehetsz, hogy mikor jól van a kisfiú felhívod őket, hogy ennyi és ennyi idő múlva ott vagyunk, ha nektek is megfelel.

Személyesen szerintem kedvesebbek lesznek, mert addigra túl teszik magukat azon, hogy első alkalommal nem tudtatok elmenni.


Kitartás!

2011. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Döntsd el mit akarsz. Tartani velük a kapcsolatot, vagy nem. Ha nem, akkor ne telefonálgass, hagyd békén őket, ahogy eddig is tetted. Ha meg szeretnél kapcsolatban lenni velük, akkor ne neked álljon feljebb, mert te voltál az, aki hanyagolta őket. Ne várd, hogy körbeugráljanak. Nem így kell hozzáállni ehhez az egészhez.
2011. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
istenem....akkor hogy kell hozzáálnni te nagyokos utolsó!
2011. szept. 24. 12:17
 9/14 A kérdező kommentje:
Hiába nem akarom velük tarani a kapcsolatot,illendő lenne elmennünk. Lellkiismeretfurdolásom lenne ha meghalnának!
2011. szept. 24. 12:19
 10/14 A kérdező kommentje:

azért azt is hozzátennám,hogy apámmal is utoljára tavaly májusban beszéltem...

őt biztos nem fogom keresni!

és még ezt is a fejemhez fogják vágni!

2011. szept. 24. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!