Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adható így neki egy esély?

Adható így neki egy esély?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy pasival. Nagyon ritka esetek egyike, hogy vonzódok hozzá. Viszont nagyon figyelmetlen, alig keres, van olyan, hogy két hétig sem találkozunk, stb. Ezért elmondtam neki, hogy részemről így nem fog működni a dolog. Viszont nagyon megijed, ez biztos, hallottam a hangján is. Mondta, hogy változtat, igazam van, és hogy ne haragudjak. El is hívott holnapra moziba. Szerintetek van esély, hogy változzon? Nem volt még nagyon sok tapasztalata nőkkel, ezért talán lehet, hogy tanítgatni kell. Szerintetek? 20/L
2011. szept. 16. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán változhat: D elfoglalt volt,nem figyelt kitudja.Most rászóltál és megjegyezted neki,talán jobban odafog figyelni most már tényleg.De az is lehet,hogy csak mondott valamit és 2 hétig betartja aztán ugyan úgy...
2011. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Változhat! Várj max. 2 hetet. Ne légy óvónéni, akinek el kell mondani, hogy mit tegyen egy "FÉRFI"
2011. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
hát, megpróbálhatod, de az én tapasztalatom az, hogy kutyából nem lesz szalonna... remélem nem pazarolsz rá túl sok évet a fiatalságodból..
2011. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, de nekem ez nem tűnik olyasminek, amit meg kell tanulni. Ha éhes vagyok, nem felejtek el enni, ha hiányzik valaki, nem felejtem el keresni.
2011. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!