Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adható így neki egy esély?

Adható így neki egy esély?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megismerkedtem egy pasival. Nagyon ritka esetek egyike, hogy vonzódok hozzá. Viszont nagyon figyelmetlen, alig keres, van olyan, hogy két hétig sem találkozunk, stb. Ezért elmondtam neki, hogy részemről így nem fog működni a dolog. Viszont nagyon megijed, ez biztos, hallottam a hangján is. Mondta, hogy változtat, igazam van, és hogy ne haragudjak. El is hívott holnapra moziba. Szerintetek van esély, hogy változzon? Nem volt még nagyon sok tapasztalata nőkkel, ezért talán lehet, hogy tanítgatni kell. Szerintetek? 20/L
2011. szept. 16. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni. Ha esélyt sem adsz neki, akkor sosem tudod meg, hogy mit várhatsz tőle.

24/L

2011. szept. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van esély.
2011. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen esély van, de szerintetek változhat?
2011. szept. 16. 18:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen változhat, örülj neki, hogy olyan, amilyen.
2011. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
lehet tanítgatni kell, de isten mentsen az ilyen figyelmetlen pasasoktól. mi az hogy nem keres és két hétig se találkoztok? ha olyan fontos lenne neki akkor keresné a társaságod minél gyakrabban. hacsak nem valami nyomós oka volt a nem találkozásra az más. szerintem ezek a dolgok belülről jönnek ha kedvelsz valakit, nem kéne erre megtanítani hogy keressen. viszont lehet most beijedt hogy mondtad neki hogy neked így nem megy és megváltozik... egy darabig.
2011. szept. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen adjál neki esélyt, igaz mi az elején csak napokat nem találkoztunk, de később nagyon jó kapcsolatunk lett, 10 éve együtt vagyunk, és már gyerekünk is van.
2011. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen én is attól félek, hogy egy darabig..
2011. szept. 16. 18:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félénk és ezért nem keresett. Nem hiszi el, hogy tetszhet vagy szeretheti más.
2011. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha nem változik a mondókád után sem akkor ne vesződj vele, így megkíméled magad sok álmatlan éjszakától. gondolj bele ha már az elején ilyen link akkor milyen lesz később.
2011. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól függ,eddig mi történt köztetek konkrétan.Ha még nem volt szex,akkor rendben van ez így szerintem :)

Biztos összeszedi magát,ha már holnapra moziba hívott!

2011. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!