Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még valami, ki...

Lehet ebből még valami, ki mit gondol?

Figyelt kérdés

4 év után elhagytam a férjemet. Nem éreztem nőnek magam mellette, és sokszor megbántott. Próbáltam rendbe hozni a kapcsolatunkat, többször is, de 1-2 hét után minden visszatért a régi kerékvágásba. Én nagyon szerettem/szeretem őt, de nem voltam boldog.

Aztán megismerkedtem valakivel, aki kedves volt hozzám, ismét nő lehettem, és megszédültem. Az első perctől kezdve elmondtam a férjemnek, hogy össze vagyok zavarodva, nem akartam titkolózni és a háta mögött sem akartam semmit csinálni. Először mérges lett, aztán szinte könyörgött, hogy megváltozik, de már nem hittem el. Egyre jobban vonzott a másik. A férjemmel „a vívódás heteiben” nagyon sokat beszélgettünk, és rájött, hogy nem tett a kapcsolatunkért eleget, kényelmesen akart élni, és azt hitte, neki nem kell adnia semmit. Megbeszéltük, hogy elrontottuk, de akkor én már úgy éreztem, mennem kell! Elköltöztem 3 hete. Az új eleinte nagyon jó volt, olyan, amire vágytam, de nagyon gyorsan elromlottak a dolgok. Rámtelepedett érzelmileg, és ezzel megfojtott, és gyorsan ki is ábrándultam.

Hiányzik a férjem. Nem, nem a régi mókuskerék, hanem ő. Mert, ha változtatni tudna tényleg, akkor minden működhetne. Csak úgy néz ki, hogy most már nem akarja. Többször is a tudomásomra hozta, hogy válni akar. Van egy közös lakásunk és kutyánk, ami eléggé összeköt minket, illetve a hobbink is közös. Napi kapcsolatban vagyunk, telefon, sms, email, elég sokat beszélünk, de csak közömbös dolgokról. Semmi érzelgősség meg ilyesmi. Kemény velem, beszólogat, néha elmosolyodik, kiszámíthatatlan. De felhív, sokszor. Azt mondják, még szeret, de rajta nem ez látszódik. Bulizni jár, állítólag már csapta is a szelet másnak, és nekem azt mondja, hogy ez jobb így neki is és folytathatatlan. Szerintetek?


2011. szept. 13. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostanra rájöhettél volna, mennyit érnek az ígéretei. Most már az ígérgetéssel sem fárad.
2011. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

szerintem még adjatok egy esélyt a kapcsolatotoknak.ha másképp nem megy lepd meg egyik nap.

gondolom a kulcsod megvan a saját lakásodhoz.

mire hazajön a munkából főzz vmi finomat és vegyél fel vmi új ruhát,aminek nem feltétlenül kell szexisnek lenni.

nézzétek meg együtt újra a kedvenc filmetek,menjetek el sétálni...

legyen számodra olyan ez az este mintha szerelmes tinik lennétek és csináljatok vmi pörgős,és izgalmas vidám dolgot.

igaz én nem vok házas,de 3 és fél éve együtt vagyok a barátommal.imádjuk egymást de néha megunom a dolgokat és akkor mindig bejön ez a recept,közös film,séta,vmi őrült dolog pl legutóbb kimentünk a kertünkbe 1 éjszakára sátorozni és grilleztünk meg este kifeküdtünk egy plédre és a csillagokat néztük.

20/L

2011. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyaltalan nem szeret teged..neharagudj de ezt vettem ki abbol amit le irtal.,o elni akar .,es szorakozni .,ferfiak altalaban nehezen bocsatanak meg plane .,ha mar tudta hogy vagy a masikkal is,.szoval erted mire gondolok..de ez nem a te hibad !!!egy nonek igen is nonek kell ereznie magat a ferje ,parja illetve baratja mellett.,es ha csak te tettel ezert a kapcsolatert hogy jol mukodjon .,akkor sem fer az o reszerol .,figyi legjobb esetben se eroltessd a dolgot .,hadj magadnak is es a parodnak is idot.,.hogy eldontsetek veled vagy nelkuled .,

Remelem hogy helyre jon a kapcsitok.,38 hkm

2011. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van is visszaút,az sem lesz könnyű és gyors.Mind a ketten nagyon megbántottátok a másikat.Te az ő könyörgése ellenére leléptél egy másik férfival és mikor kiderült,hogy a másik rosszabb már próbálnál visszasomfordálni,de nincs hova.Ő sem volt szent a házasságotok alatt,mikor kiderül,hogy te el akarsz menni,akkor még akarta folytatni és ígérte,hogy megváltozik.Te nem kértél ebből,most pedig ő nem kér belőled.Most gondolom úgy érzi rajta a sor,hogy nőzzön,azt csináljon,amit akar.Hogy vannak-e még bennetek érzések egymás iránt és elég erős-e,hogy legyen ebből valami azt most nehéz megmondani.Elég nagy a sértetség és a düh,a fájdalom.Úgy már biztos nem tudod gyorsan helyrehozni a dolgokat,hogy ne legyen tüske.Ehhez idő kell és kitartás.Lehet,hogy hónapok és évek.Addig pedig neki is joga van máshoz,hisz te is elhagytad egy másikért.
2011. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én most biztosan nem csinálok semmit. Már megmondta, hogy nem akarja, és nem szeretnék még egy pofonba belefutni. Igaza van, de nekem is, hogy egy hónapja leléptem. Megbántottuk egymást. Nagyon. De én tényleg látnám az esélyt, mert egyszer már belátta a hibáit, és, ha azonváltoztatna, nem lenne baj. Csak akarnia kéne.
2011. szept. 13. 15:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat két emberen múlik.Nem hiszem,hogy te mindent jól csináltál és csak neki kellene változtatni.Például neked abban kellene,hogy nem lépünk le,ha gond van,hanem próbáljuk megoldani,hogy utána ne kelljen ilyen kínos módon visszakuncsorogni magunkat.
2011. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 valasz88 ***** válasza:
100%
Az emberek nem változnak.
2011. okt. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!