Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem vesz nekem biciklit?

Miért nem vesz nekem biciklit?

Figyelt kérdés

1 éve nincs biciklim, mert használhatatlan állapotba van!

Felhoztam a témát, hogy szeretnék egy biciklit, és azt mondta apum, hogy spóroljak rá, de soha nem kapok zsebpénzt, és semmi pénz szerzési lehetőségem sincsen. Mivel elég messze lakunk az iskolától és minden bolttól ezért kéne.

14/L


2011. szept. 13. 15:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
rendben , de melyik megye és milyen messze Budapesttől ?
2011. szept. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Vas megye .. eléggé messze van Bp-től
2011. szept. 13. 15:30
 13/21 anonim ***** válasza:
Ezeket mind ki lehet cserélni, egyik sem túl drága alkatrész, de időben is sokat kell rászánni. De legalább együtt lennétek apáddal.
2011. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
és jár valakid kocsival érd felé ?
2011. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó nem hiszem.

Pont, hogy kerülöm a társaságát, nem hogy még vele is legyek.

Egész eddig azért cseszegettem, hogy javítsa meg, most letettem róla.

2011. szept. 13. 15:39
 16/21 anonim ***** válasza:

Csak azért faggatlak ,mert van a padlásomon egy mountain bike , amit nem használ a lányom , de meg kell néznem milyen

állapotban van ( egyáltalán megvan -e még ,). Azt tudom , h kosár és lámpa nincs rajta. :(

2011. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolsó aranyos vagy :)
2011. szept. 13. 15:58
 18/21 anonim ***** válasza:

Tanulj meg vezetni és járj kocsival, falun úgyse nagyon jár rendőr, nehéz lebukni. :)

Ha összedobjátok a benzint vagy legalább egy részét én leviszem érdről akárhova, feltéve hogy befér egy sedan-ba, mondjuk szétszedhető vmennyire.

2011. szept. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok kedves utolsó... -.-
2011. szept. 13. 19:24
 20/21 anonim ***** válasza:

Énis 14 voltam amikor elkezdtem megtanulni vezetni, nemtudom már honnan jött az ötlet de elkezdett érdekelni a dolog hogy milyen lehet és szép fokozatosan segítséggel megtanultam pár hónap alatt.

Am. van aki még korábban kezdi, szoktam látni utcán hogy pár éves gyerek vezet, persze csak kormányoz az apja öléből de akkor is.

2011. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!