Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Bejön a bnőm...

Most mit tegyek? Bejön a bnőm pasija!

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy a legjobb barátnőm összejött egy fiúval, aki nekem már pár éve tetszett, de addigra már teljesen kiábrándultam belőle. szinte mindig 3asban voltunk, mert azért a barátságunkat sem szakíthatta szét az a fiú, de mi mindig rivalizáltunk egymással, de olyan poénosan, meg minden...na szal. az a lány egy nagy hüleséget csinált, már több mint fél éve, és azóta sem bocsátottunk meg neki, így van egy másik bnőm, aki téll.nagyon fontos nekem, erre januárban vele jött össze az a srác. de engem zavart, mert én mindig egyedül maradtam, mert ők inkább magukkal foglalkoztak:( lehet hogy kicsit önzőnek tűnök, de nagyon szar, amikor az egy barátnőd(mivel 4en vagyunk lányok) otthagy, te meg fél nap egyedül vagy:S, na mind egy...szal már nyáron szakítottak, de nem tudják eldönteni, h most mi legyen..egyszer igen, aztán nem, stb...csak az a baj, h nem tudom én sem, h én mit érzek. mert alapból nem tetszik, de valahogy szeretek vele lenni!! vicces, kedves, meg minden...jajh, mit tegyek??????????
2011. szept. 9. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
KAMU
2011. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tegyél le róla.

Az meg,hogy "fél napig egyedül" vagy...és?Keress magadnak saját pasit!

2011. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélj a barátnőddel, hogy ez zavar. A pasit meg nagyon gyorsan verd ki a fejedből... Akkor se ajánlom, ha szétmentek...
2011. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

tedd azt amit én

nekem a barátnőm pasija mindig TABU!

tök mindegy hogy már szakitottak-e vagy sem,attól még nem járok vele,végülis csak a barátnőm járt vele,gondolj már bele,milyen érzés lehet neki hogy a volt pasija ott kavar a szeme láttára a legjobb barátnőjével?

2011. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1. nem kamu

köszi a válaszokat, amúgy nem azt mondom hogy szeretem, csak valahogy birom:) szal. nem is tudnék vele összejönni, mert nem vagyok szerelmes beléé!!!

2011. szept. 9. 19:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor??? Mi a kérdés???


Keress MAGADNAK egy vicces, kedves, meg minden pasit!

2011. szept. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem is vagy belé szerelmes akkor most mi bajod van?
2011. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem tudom h mit érzek!!:S
2011. szept. 9. 19:45
 9/14 anonim ***** válasza:

hát énse ... egyik pillanatban még bejön,a következőben meg kimegy

mármint úgy értem hogy nem szereted csak jófej :'D

2011. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát igen. vmi ilyesmi!! :):) akkor köszi a válaszokat:)
2011. szept. 9. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!