Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire érzékeny?...

Miért vagyok ennyire érzékeny? Hogy tudnám ezt befejezni?

Figyelt kérdés
Ha megbántanak van hogy 2 hétig ezzel vagyok elfoglalva és nagyon rosszul esik az az egész. Szeretnék az ilyen bántásokon hamar továbblépni mert ez az egész érzékenységem tönkre teszi a napjaimat.
2011. szept. 8. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az életemet teszi/tette tönkre. :(

Nem tudtam változtatni rajta, hiába akartam. :/

De Neked sok sikert hozzá! :)

2011. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Legalább nem csak én érzem így. Suliba ha egy tanár rám kiabált később otthon képes voltam bőgni órákig és szarul érezni magam. Annyira utálom ezt már
2011. szept. 8. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
próbáld meg elterelni róla a gondolataidat.gondolj ilyenkor vmi fontos,jó dologra v az illetővel kapcsolatban vmi jóra.
2011. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

-Azért mert vágyódsz az ellenszolgáltatásra,pl hogy az illető bocsánatot kérjen tőled-vársz,vársz,aztán sajnos nem kér tőled bocsánatot,így mégjobban hecceled magad ezzel:(

-Megszoktad,s valószínűleg egyedül vagy,nincs kinek elpanaszolnod,aki egy kicsit kirángatna téged a valóságba és megnyugtatna a problémáddal..

2011. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igen, valahogy így érzek ami elégé rossz de valahogy nem bírom túltenni magam ezeken a dolgokon!!
2011. szept. 8. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mostanában sok negatív dolog ért, és azért vagy ilyen érzékeny. Nem lehet, hogy kicsi az önbizalmad, és így még jobban a földbe döngölve érzed magad??? Lehet, hogy több dicséretre vágysz, több szeretetre??? Próbáld meg olyan emberek társaságát keresni, akik mellett jól érzed magad. Akik észereveszik rajtad az új ruhát és megmondják, ha jól nézel ki. Vagy segíts otthon a szüleidnek, nagyszüleidnek. Tégy pár jó tettet, amivel tutira eléred, hogy megdicsérjenek. Ezzel tudod növelni az önbizalmadat. Koncentrálj a jó dolgokra, amiben sikeres voltál. És probáld meg lerázni magadról a negatív gondolatokat. Olvass egy vidám könyvet, vagy menj ki a természetbe.... csinálj olyan dolgokat, amik elterelik a figyelmedet a negatív gondolatokról. Mindenki követ el hibákat, nem kell mindig tökéletesnek lenni, és főleg nem kell mindig mindenkinek megfelelni!!! Mindig lesznek emberek, akik valamiért kritizálni fognak, vagy nem értenek veled egyet. De te ne törődj velük, csak légy önmagad!
2011. szept. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, kicsit még vagyok is. A fő, hogy a saját önbizalmasat megerősítsd. Olvass sok pszichológiai könyvet, és azok által rá fogsz az emberek viselkedésének miértjeire, így könnyebb lesz bizonyos dolgokat megemésztened. Pl apám mindig is agresszív és akaratos volt, akárhányszor bántott lelkileg, mindig borzasztóan fájt, sírtam... míg rá nem jöttem, hogy azért ilyen, mert saját magával nincs megelégedve, kisebbségi és megelégedési komplexusa van, állandó lételeme az önbizalomhiánya miatt, hogy másokat sárba taposhasson. Most már könnyebben kezelem őket, és okosabbakat tudok visszavágni az embereknek. Nekem a pszichológia tanulmányozása tényleg segített. :) Tudom ajánlani neked is, kicsit megerősíti az embert.
2011. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Csicsike78 ***** válasza:
100%

erre azt tudom írni Neked, hogy az élet majd megerősít. Még fiatal vagy, kevésbé tapasztalt, meglátod később keményebb leszel.


És nem kell adni mindenki véleményére.


Tanuld meg mik az értékeid, erősítsd az önbizalmad célok elérésével, és hirtelen sokkal erősebb leszel!


Hidd el, én is így voltam ezzel sokáig, ma már igen nehéz kilengetni az egyensúlyból...

2011. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia pontossan ilyen vagyok én is,állítólag azért mert állandoan másoknak akarok megfelelni,jo tanács fö az önbizalom nenagyon törődj mások véleményével
2011. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Ha valaki hangosan rám szól, én sírok.Nem tudom magam vissza fogni.
2011. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!