Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éljek? Mi tehetne boldoggá?

Miért éljek? Mi tehetne boldoggá?

Figyelt kérdés
Nincs miért élnem többé és ez az érzés nem szűnik meg. nem segít semmi, elfáradtam....
2011. szept. 6. 00:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
elhiszem, hogy sok dolog történt veled. Anyukám 34 volt körülbelül, kiderült, hogy rákos. kivették a fél tüdejét, felépült, évekbe telt, viszont jobban van, túlélte. SMje van, Strokja volt, kirúgták a munkahelyéről, két éve elütötte egy autó, majdnem belehalt, de ezt is túlélte. Most 43 éves, és egy roncs. Imádom, de sajnos már nem tud dolgozni... megőrül otthon, nem tud magával mit kezdeni. Te még fiatal vagy, még talpra tudsz állni...
2011. szept. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom anyukádat! Én belehalnék hacsak akár ezekből 1 is megtörténne az enyémmel annyira szeretem őt.
2011. szept. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
100%

Én az a válaszadó vagyok, aki azt javasolta, hogy várd meg a jó időket.

Olvasom a kommentjeidet, és azt vettem észre - az előttem szólók is írtak hasonlókat -, hogy akármilyen bajba kerültél, kimásztál belőle. Ne a rosszra gondolj, hanem a jóra, és az erődre!

Például: ne arra gondolj, hogy három gimnáziumba kellett járnod a hülye emberek miatt, hanem arra, hogy másik és megint másik gimnáziumba mentél! Nem az utcára prostinak mondván, hogy "leszarom". És akkor most sorolom: volt erőd ilyen fiatalon elköltözni otthonról, és még főiskolát is kezdtél. Újra tudtál kezdeni kapcsolatokat, Te találtad ki a kutyatenyésztést is, és nem a szomszéd ;) . Nem is sorolom végig! Különleges ember vagy, aki kapaszkodhat a saját erejébe, mert VAN!!!!! Kicsit kell az embernek ilyen csapások után sírdogálni, sántikálni, de az ilyen időszakokban is tudd, hogy megjavítod a saját életedet! Nem dőlt össze a világ, hanem kicsit töltődnie kell az erőforrásaidnak a sírdogálásokkal, és az ilyen elkeseredésekkel, amilyenben most vagy!


Még egyszer mondom: különleges ember vagy! Várnak Téged azok a jó idők hidd el! :)

A válaszaim 100 %-ban hasznosak (most fedeztem fel), úgyhogy elhiheted! ;)

2011. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
100%
Az előző vagyok, és elfelejtettem hozzátenni: működik az erőd, látod most is nekünk írtál... ;) Sok-sok jót, és fel a fejjel! :)
2011. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kommenteket,és tudom, hogy erős vagyok, csak el vagyok keseredve nagyon. Depresszív hajlamom van, de szeretem az életet, az apróságokat amiktől szebb egy ember élete. ilyenkor ezeket nem látom, mert elborul az agyam. Imádkozok, hogy minden ilyen kiborulásomkor legyen mellettem valaki, nehogy egyszer túl erős legyek megtenni. Illetve remélem, hogy a dolgok majd a helyükre rázódnak és 26 (7)m év szenvedés után majd csak kisüt a nap....és nem csak pillanatokra.
2011. szept. 6. 23:46
 26/27 anonim válasza:
Megint én vagyok :) . Szóval nemcsak erőd van, hanem eszed is, céljaid is, álmaid is, úgyhogy bízz Magadban! A nehéz pillanatokban lesz mi előrevigyen, mint eddig! Minden de minden jót kívánok Neked! :)
2011. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Van kedved levelezni?(36/f)
2011. szept. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!