Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éljek? Mi tehetne boldoggá?

Miért éljek? Mi tehetne boldoggá?

Figyelt kérdés
Nincs miért élnem többé és ez az érzés nem szűnik meg. nem segít semmi, elfáradtam....
2011. szept. 6. 00:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Megértelek,én is ugyanígy érzek!:(
2011. szept. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Felvázoljam?

3 gimnáziumba jártam, drogosnak hittek, mert túl sokat volt jókedvem. Lopósnak mondtak és ezt addig hajtogatták (a szüleim) míg egy 18 éve tartó barátságom ment miatta tönkre (megvádolt, h elloptam az anyja gyűrűjét)vele együtt ment az összes akkor barát. Ezért 17 évesen elköltöztem otthonról és dolgoztam. Fősulit elkezdtem. Jól ment a munka, lefogalalóztam egy lakést az akkori párommal, barátoknál. Befizettem egy rakás pénzt. átvertek, elvették mindenem. El kellett adni autót, munkámból kirugtak, újra albérlet. Közben elkezdtem kutyákat tenyészteni. nem szaporítani, tenyészteni. 2 vetélésem volt közben. Párom 3 év után elhagyott. Jött a következő, aki fél év után kiderült masszív drogos. Jó családból való, kaptunk házat mindent, de nem bírtam, nekem sosem a pénz kellett hanem a szeretet. Beteges voltam folyamatosan, dolgozni nem tudtam, kutyázás ment, nemzetközileg elismertek. majd döntöttem, elköltöztem az drogostól. hazamentem és megtaláltam életem szerelmét. Újra dolgoztam és elköltöztünk újabb albérletbe, 3évet voltunk együtt. 2 hete elhagyott. Elötte agyér trombózissal kórházban feküdtem,és közben szeretett 8egyetlen szeretett) nagymamám meghalt. Párom utána hagyott el. itt hagyott egy veszett drága albérletben, kiderült terhes vagyok, mire dokihoz értem kiderült ismét vetélek. A kutyázást fel adom, kibéreltem egy kis lakást ahová mehetnék, újra munkát kell keresnem, de most is nagyon beteg vagyok, felkelni sem bírok. haldoklom lélekben. Kb 10 mondatban az életem, mely megérne egy 10 kötetetes regényt....lehet kérdezni, bár nem tudom van-e értelme.

2011. szept. 6. 00:40
 13/27 A kérdező kommentje:
27 éves nő vagyok.
2011. szept. 6. 00:41
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Először is sajnálom azt a sok dolgot ami veled történt...

Tudom borzalmasan hangzik,de mindennek oka van. A rémes párkapcsolataid mind bukták voltak, sajnos rosszul választottál. Nem könnyű manapság kiismerni az embereket és sokakról csak évek múlva derül ki, hogy valami nem oké vele.


Lehet ennyi rossz után, most jött el az ideje annak, hogy igazán változtass az életeden. De ez csak neked egyedül fog menni, nem egy jobb párkapcsolat,nem egy jobb munkahely által. Persze csak akkor, ha érzel még magadban elég erőt ahhoz, hogy belekezdj.Én nem akarok bizonygatni semmit, de gondolj arra, hogy mennyi ember,kisállatka,bármi van még a világon,akinek Te adhatsz boldogságot... Csak meg kell őket keresni,s talán előbb magadat kell megtalálnod...


Gondolom erre is az a válasz, hogy elfáradtál,nem akarod stb... Azért vedd fontolóra. Igazából amit leírtál, abban nincs benne az, hogy egy sz*r szerencsétlen csődtömegnek gondolnád magad :-) Mert nem is vagy az, csak sz*r emberek tömkelege vett eddig téged körül.

2011. szept. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

nekem a kutyázás volt az életem, most ezt feladtam, mert nincs más megoldás. Ez volt ami boldoggá tett és a tudat, hogy van párom (és nem úgy, hogy van mellettem egy pasi hanem A pasi) aki azóta mióta elment (valahogylreztem, hogy besokall tőlem :( ) én belehalok. nem vágyok a szerelemre, és bár most itt lenne elöttem a nagy lehetőség újra (és még hányszor újra?) kezdeni, de tényleg nincs erőm. Nagyon beteges vagyok, amit jól titkolok a munkáltatók elött ha végre felvesznek valahová, de pár héten belül kiütközik, h nem tudok bejárni ha valami bajom van.. ha nincs munka, nincs pénz, ha nincs pénz, nincs lakás, ha nincs lakás, mehetek csövesnek....

Szép, okos nő vagyok, néhány bajjal: egészségügyileg egy csődtömeg vagyok ls az élet sajnos kiölte belőlem a szeretet kimutatását.Életvidám voltam, a mindig pozitív, a lelkes, a sohasem negítav, a mindig reménykedő, de elég, most fáradtam el és nincs miért kűzdenem, nem bírok. Igen boldoggá tesz egy szép festmény, egy jó színdarab, 1 órára, 1 percre, de nem tölti ki azt a mérhetelen űrt amit érzek...

2011. szept. 6. 01:03
 16/27 anonim ***** válasza:
Hozzám képest nem is vagy reménytelen,pedig én ezt a nyamvadt kis életemet nem is akarom eldobni magamtól bármennyire is szeretné a sors,és minden egyéb ami körülvesz.Te sokkal erősebb vagy nálam,ezt bizonyítja az is amiken eddig keresztülmentél,és biztos vagyok abban,hogy az előtted álló további akadályokat is legyőzöd,miután megpihentél,és új erőre kapsz.De a legjobb lenne,ha találnál egy olyan embert,akiből,aki által erőt tudnál gyűjteni,de persze enélkül sem vagy reménytelen.
2011. szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
38%
akor ugorj le a 10.ről ha nem bírod az embereket,nem lehet mit csinálni:)
2011. szept. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne ugorj le!Fiatal vagy,és nagyon sok minden áll még előtted.
2011. szept. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Miert vagy egeszsegileg egy csodtomeg? Mi bajod van?
2011. szept. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
"Jegyezd meg jól, de ne csüggedj soha, remény, csalódás, küzdelem, bukás, sírig tartó, nagy versenyfutás. Keresni mindig a jót, a szépet, s meg nem találni - ez az élet."
2011. szept. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!